Tinder aplikācija nestrādā uz Iphone telefona

Interesanti Mājai

Tinder ir viena no populārākajām iepazīšanās aplikācijām pasaulē. Arī Latvijā tā ir kļuvusi īpaši populāra tiek, kas meklē savu otru pusīti, izklaidi vai vietu, kur papļāpāt un iepazīt jaunus draugus.

Un daudziem Tinder aplikācijas cienītājiem tā ir diezgan bēdīga situācija, kad šajā aplikācijā nav iespējams ielogoties.Tiko centies nospiest pogu ielogoties vai pierakstīties, jebkurā no piedāvātajiem Tinder veidiem aplikācija vienkārši aizveras.

Šajā rakstā piedāvāšu vienu no variantiem, kas varētu labot šo nejauko situāciju.
Šo labojumu neesmu mēģinājusi uz Android telefoniem, bet domāju ka arī šīs operētāj sistēmas telefoniem ir tieši tāda pati problēma un risinājums varētu būt līdzīgs kā uz Iphone telefona.

Tātad šo gadījumu apskatu un bildes rādu no Iphone.

Aplūko sekojošo attēlu, tas noteikti ir pierasts Tinder lietotājiem. Šis or ielogošanās skats ar trīs pogām. Līdz šejienei viss strādā un aplikāciju var atvērt, bet tikko nospied kādu no pogām un centies ielogoties, nekas neizdodas.

Ja šis skats jums ir Latviešu valodā tad turpini lasīt tālāk.Veram vaļā Iphone iestatījumus:

Settings -> General -> Language & Region

Lūks šeit arī slēpjas visa problēma! Tinder aplikācija neatbalsta Latviešu valodu.

Sadaļā Preferred Language Order vai nu izdzēs Latviešu nospiežot Edit un sarkano mīnusu pie Latviešu valodas.

Latviešu valoda iPhone neko daudz nemaina. Šis iestatījums var vienīgi patraucēt vēl kādas aplikācijas darbību.

Vai arī noliec Latviešu valodu zem angļu.Nospied Continue, lai Iphone pamaina savus iestatījums un viss gatavs tagad Tinder aplikācijai būtu jāstrādā.

Tagad Tinder aplikāciju norestartē “aizsvaipojot” to prom, lai tā atveras pa jaunam, tai jābūt ar sākuma pogām angļu valodā.

Lai veicas!

Ja Tev šis mazais labojums palīdzēja sūti bučas un paldies man uz Instagram @kremi.lv, būšu priecīga :).

P.S. Tinder nelietoju 😉

Raksts tapa, jo izpalīdzēju, kādam iphone lietotājam ar savām programmēšanas un aplikāciju zināšanām. Nolēmu, ka šis varētu noderēt arī citiem 🙂