Skaistum kopšana

Atsauksme par Maybelline Super Stay 24h tonālo krēmu

Raksts nav brenda vai produkta izplatītāju sponsorēts.

Meklēju sev piemērotāko tonālo krēmu. Izvēle ir tik liela un katrs brends sola pašus labākos variantus. Tādēļ cits nekas neatliek, kā lasīt citu atsauksmes un izmēģināt uz savas ādas.

Šajā rakstā īsi padalīšos ar savu vērtējumu par Maybelline Super Stay 24 h tonālo krēmu.Svarīgākais, kas Jums jāzina pirms vērtējat manu atsauksmi ir mans ādas tips.

Mana sejas ādas tips ir normāls/saus. Mazas grumbiņas zem acīm un nedaudz lūpu zonā.

Tāpat manai ādai ir nosliece uz pigmentāciju, jeb vasaras-raibumiem.

Kosmētika, ko lietoju zem tonālā krēma ir toniks sejas ādas attīrīšanai, mitrinošs saules aizsargkrēms SPF 30 un grima bāze.

Tonālo krēmu uz ādas parasti uzklāju ar apaļo olas formas aplikatoru ,vai dažreiz, kad gribās biezāku tonālā krēma kārtiņu, izmantoju otu.

Maybelline Super Stay 24 h tonālā krēma PLUSI:

  • viegli klājas
  • labi nosedz ādu un ir diezgan necaurspīdīgs
  • ļoti labi turas. Noturību izmēģināju ēdot burgeri – vaigi mērcē un salātlapās, protams speciāli seju neberzēju, lai notīrītu, bet jā tonālais krēms nekur nepazuda.
  • konturējošā kosmētika – bronzeris, vaigu sārtums viegli klājas.Maybelline Super Stay 24 h tonālā krēma MĪNUSI:

  • ļoti žāvē ādu, padara to stipri sausu
  • pēc uzklāšanas izskatās, ka uz sejas ir bieza pūdera kāra
  • izceļ pat viss mazākās grumbiņas. Īpaši zem acīm un uz pieres.

Mani secinājumi

Neapšaubāmi šis tonālais krēms dara visu, kas solīts tā aprakstā. Bet tomēr uzskatu, ka šis tonālais man nederēs. Ļoti liels diskomforts bija sausā āda, pa dienu vairākas reizes pataustīju seju, lai pārliecinātos vai tā nav sākusi čaukstēt un plaisāt. Lai arī uzskatu, ka pietiekoši mitrinu savu sejas ādu un arī mans SPF krēms ir diezgan biezs un mitrinošs, šim tonālajam krēmam tas ir par maz. Vēl arī tā miltainā pūderīgā virskārta nelikās man īpaši smuka. Personīgi man patīk, ja tonālais krēms izskatās maksimāli dabīgs.

Domāju, ka Maybelline Super Stay 24h tonālais krēms varētu būt labs taukainai sejas ādai.

Ar nožēlu teikšu, ka šo tonālo nāksies mest ārā un meklēt citu. Nākošie, ko domāju izmēģināt varētu būt Catrice un Bourjois.