Interesanti,  Skaistum kopšana

Labākā dabīgā maska ātrākai matu augšanai

Viens neveiksmīgs gājiens pie friziera un ar steigu ir jāatrod maska, kas palīdzēs ātri ataudzēt matus un novērst, katastrofu uz galvas.

Man frizētavā tika nogriezta 3cm gara “čolka”, izbalināti dzelteni mati un nogriezti zem aus! Ar tādām šausmām uz galvas no mājas ārā nedrīkst iet.

Bet esmu nostresojusies un noraudājusies, absolūti nelaimīga. Protams, ka mati ataug un nav jau drāma jātaisa, bet domāju ka daudzas lasītājas sapratīs manu sāpi un izmisumu šajā brīdī.

 

Man sakopti mati dod pašpārliecinātību. Pēc šī neveiksmīga gājiena pie friziera es jutos tik slikti, nospiesta un bēdīga. Tādēļ metos nopietni risināt situāciju. Pētīju un lasīju dažādus veikala un tautas līdzekļus, kas veicinātu matu augšanu. Ir tik daudz ieteikumi un atsauksmes. Arī matu augšanas līdzekļi ir jūra, bet tikai es neesmu gatava maksāt par matu masku vai šampūnu 30 eiro, nezinot vai tas tiešām palīdzēs.Es izmēģināju, šampūnus, eļļas un veikalos pērkamās maskas, bet neviena man nedeva tādu rezultātu, kā es gaidīju.

Nabaga mani mati, kam tik es viņus nepakļāvu savā izmisumā.

Laikam vēl neesmu pieminējusi, ka man mati aug ļoti lēni, ar savu īso matu griezumu “kare” es pie friziere gāju 2 reizes gadā piekoriģēt.

Un lūk es atradu un 100% varu ieteikt – sinepju matu maska!

Piecpadsmit dienas pēc tam kad esmu cītīgi lietojusi sinepju masku. Mati atauguši aptuveni par 5 – 7 mm.

Pirms metaties uz veikalu pēc sinepēm vēlos brīdināt, ka ar šo masku ir jābūt piesardzīgām. Zinu jo izbaudīju to uz savas galvas!

Pastāstīšu par to no ka jāuzmanās un, kas jāievēro šo masku lietojot.

Sinepju matu maska kaltē matus

Tādēļ šo masku ir jāliek tikai matu saknēs, to nevar likt matos pilnā garumā. Savādāk mati būs sausi un nedzīvi pēc tās izmazgāšanas. Pie saknēm mati vairāk tiek sataukoti dabīgi un vēl papildus maskā tiks pievienota eļļa un ola, lai pasargātu saknes.

Ar sinepju matu masku, var apdedzināt galvas ādu

Jā nopietni to var izdarīt un es arī to protams zinu, jo man tā notika. Neviens nekur par to nebija brīdinājis, tādēļ es to šeit pastāstīšu. Nolēmu, ka ja es piebēršu visu sinepju pulveri, tad tas būs tikai labāk un augšanas efekts dubultosies. Tā nav, ar šo masku ir jābūt ļoti uzmanīgām. Nelieciet vairāk kā norādīts, varbūt pievienojiet sinepju pulveri sākumā mazāk, un tad ar katru reizi palieliniet daudzumu, lai saprastu, kāds ir efekts uz jūsu galvas ādas.Tātad kļuvu pārdroša, jau biju ataudzējusi matus un nolēmu tāpat vasarā atsākt šo maskas taisīšanu, lai paaudzētu garākus matus pirms ziemas. Sabēru krietni vairāk sinepes un iesmērēju saknēs. Rezultātā man tā sāka dedzināt galvas ādu, ka es nezināju kur lai galvu iebāž.

Nespēju pietiekoši ātri izskalot. Tas bija šausmīgi, man vēl 2 nedēļas viss skalps sāpēja, brīnums ka nepaliku bez matiem.

Kā pagatavot un lietot sinepju masku ātrākai matu augšanai

Sinepju maska darbojas uz tā principa, ka sinepes kņudina galvas ādu un veicina tās apasiņošanu. Kā rezultātā tiek piegādātas asinis un stimulētas matu saknes matu augšanai.

Ieliekot šo masku galvā pēc kādām 10 minūtēm parādīsies tādā, kņudinoša nedaudz dzeloša sajūta, nav patīkami, izturēt var. Bet ja jūti ka nav patīkami un stipri dedzina, negaidi ej mazgā ārā! Tas nozīmē, ka tavai galvai sinepes ir par daudz. Nākošajā reizē taisi masku ar mazāku sinepju pulvera daudzumu.

Sinepju matu maskas sastāvdaļas

  • 1 ēdamkarote sinepju pulveris
  • 1 ēdamkarote olīvu eļļas
  • 1 olas dzeltenums
  • silts ūdens

Maskas sagatavošanas un lietošana

  •  Sajauc sinepju pulveri ar mazu daudzumu silta ūdens, lai veidojas pasta.
  • Pievieno olīvu eļļu un olu, kārtīgi visu sajauc.
  • Liec masku sausu matu saknēs.
  • Es pāri uzvilku maisiņu, lai ir sildošais efekts un, lai maska nesakalsts un nesmērē.
  • Sākumā atstāj uz galvas apmēram 10 – 15 min. Es, kad biju pieradusi un sapratusi, ko nozīmē kad nedaudz kņudina – dedzina galvas ādu atstāju masku uz 30 -40 min.

Olas dzeltenums un eļļa baro matu saknes un aizsargā tās. Sinepju pulveris, veic antibakteriālu un arī kņudinošu efektu, kas veicina matu sakņu apasiņošanu.

Ņem vērā, ka maska jāliek tikai saknēs un nevis visā garumā. Tā sausina matus. Pie saknēm tiek izstrādāta vairāk dabīgā eļļa un kopā ar olu un olīveļļu saknes necieš.

Masku liku matos 2 reizes nedēļā, sanāk katru otro mazgāšanu. Tas man bija intensīvs kurs mēneša garumā.

Lūk nākošajā attēlā ir pagājis 1.5 mēnesis. Es jau esmu bijusi pie citas frizieres, lai izlabotu briesmīgo “čolku” un matu krāsu.

Tagad pēc īsu matu valkāšanas es esmu pievērsusies matu audzēšanai. 🙂

Audzējot matus esmu izpētījusi, cik labs mūsu matiem ir ābolu etiķis – Kā PAREIZI lietot ābolu etiķi matiem? Ārī tas man palīdz matus saglabāt veselīgus, elastīgus un lai arī lēnām, bet audzēt veselus.

Sinepju maska ir pats galējais izmisuma variants un tas strādā!!

Lai uzzinātu par maniem jaunākajiem atklājumiem seko šai lapai FACEBOOK un INSTAGRAM ik pa laikam dalos storijos noderīgām ar lietām ko esmu atklājusi.

Bet ja Tev gribās sevi izaicināt ar rokdarbiem, tad man patīk dalīties ar to ko māku un rakstīt FOTO pamācības.