Citāti un atziņas,  Novēlējumi

7 vienkāršas dzīves patiesības, kas motivē būt laimīgam

1

Pamosties katru rītu, saki: *šī būs labākā diena manā dzīvē, un tā arī būs. Jo tas ar kādu noskaņojumu Tu sāc savu dienu ietekmē to kā veiksies Tavi iecerētie darbi un arī to kā citi pret Tevi izturēsies.

2

Kad saproti, ka esi pilnībā atbildīgs par katru savas dzīves notikumu, ir tieši tas brīdis, kad esi pilnīgi brīvs. Jo tieši tu vari izlemt, ko vēlies darīt un kas ir tas ko tu savā dzīvē nevēlies un arī negribi darīt. Tas dod šo unikālo brīvības sajūtu, kura var mainīt Tavu turpmāko dzīvi, jo Tu pats esi sava likteņa lēmējs.

3

Lai būtu laimīgs Tev nav jābūt attiecībās. Tev ir jāiemācās pašam izprast sevi un būt laimīgam savā ādā. Neviens cits nespēs atnest Tev laimi un prieku, ja pats nebūsi izpratis, kas tad ir tas kas padara tieši tevi laimīgu.

4

Mīlēt sevi ir tas, kas padara mūs apmierinātus ar dzīvi un ļauj būt laimīgiem. Jo kamēr pats sevi knābāsi, par izskatu, svaru, un citām viss neiedomājamākajām lietām, nekad nespēsi patiešām justies labi savā ādā. Ir jāatceras, ka katrs cilvēks ir unikāls un arī Tu. Ja cilvēks ir apmierināts ar sevi un prot pieņemt sevi tādu kā viņš ir, tad arī citi vēlas būt tuvāk šādam cilvēkam. Tas ir kā magnēts, kas pievilina apkārtējos, jo ja kāds izstaro labsajūtu un pozitīvas emocijas arī cietiem gribas būt tuvāk šādam cilvēkam un iepazīt viņu labāk. Iemācīties mīlēt sevi var sākot darīt mazas ikdienas lietas. Sakārto savu skapi, izmet vecas drēbes, uzklāj jaunu gultas veļu, ieej karstā vannā, izdomā kā vēl tu vari sevi palutināt un iepriecināt, lai mainītu to kā attiecies pret sevi.

5

Mūsu dzīve nepārtraukti mainās. Tādēļ ir jāizbauda mirkļi, kurus tā mums ikdienā atnes. Skaistie vienkāršie dzīves mirkļi, kas mūs iepriecina ir jāizbauda. Un tie bieži vien nav saistīti ar lieliem izdevumiem vai vispār ar naudas tērēšanu. Ir jāatceras, ka daudzi jaukie dzīves momenti, paiet mums garām un ir neatgriezeniski pazaudēti, ja mēs tā vietā, lai izbaudītu laiku ar draugiem, ģimeni vai skaistu ceļojumu, izvēlamies būt īdzīgi, neapmierināti vai dusmīgi. Tādēļ tā ir tikai mūsu pašu izvēle būt laimīgam un būt jaukā mirklī vai arī pazaudēt kaut ko, kas varētu mūs pozitīvi uzlādēt uz ilgu laiku.

6

Mēs paši nepārtraukti maināmies. Mums vairs nepatīk apģērbs ko kādreiz valkājām, mums patīk jaunas smaržas un garšas, mūsu vērtības un sapņi mainās. Tādēļ lai būtu patiesi laimīgi ir svarīgi, kā mēs ikdienā veidojam to cilvēku par kādu vēlamies būt.

7

Lai nekas nekas mūs nenospiestus un nenomāktu ir jāatbrīvojas no lietām un ieradumiem, kas mums nav vajadzīgas. No tām kas tikai aizņem mūsu laiku un vietu apkārt. Tāpat ir jāatbrīvojas vai jāizdara, nepabeigtas lietas, darbi vai pienākumi. Tas viss mūs tikai velk uz leju un bremzēt uzsākt to ko vēlamies un to kas varētu mums sagādāt prieku. Un jau atkal šeit var sākt ar mazām lietām – salabot to kas saplīsis vai salūzis mājās, izdarīt visus mazos mājas darbiņus, kurus jau sen atliekam. Nokārtot formalitātes, kurām negribās ķerties klāt. Sākot darīt un izvērtējot, kas ir tā vērts un no kā vajag atbrīvoties, jutīsieties daudz gandarītāks un laimīgāks.

Tevi varētu interesēt.

Motivējoši citāti par dzīvi