Receptes

Keto diētas uzkodas

Ievērojot keto diētu, ir svarīgi izvēlēties uzkodas, kurās ir maz ogļhidrātu un daudz veselīgu tauku. Šeit ir dažas keto draudzīgas uzkodu iespējas.

Rieksti un sēklas

Mandeles, valrieksti, makadāmijas rieksti un ķirbju sēklas ir lieliska izvēle. Tie ir bagāti ar veselīgiem taukiem un nodrošina labu šķiedrvielu daudzumu.

Siers

Izvēlieties tādas šķirnes kā Čedaras, Mocarellas un kazas siers. Sierā ir maz ogļhidrātu un daudz tauku, tāpēc tā ir ērta un apmierinošs keto uzkoda.

Avokado

Izbaudiet pusi avokado kā uzkodu. Avokado ir bagāti ar veselīgiem taukiem un šķiedrvielām, kas var palīdzēt jums justies paēdušam.

Olīvas

Olīvas ir lielisks veselīgu tauku avots, un tajās ir maz ogļhidrātu. Garšīgām uzkodām izvēlieties tādas šķirnes, kā Kalamata vai zaļās olīvas.

Cieti vārītas olas

Cieti vārītas olas ir vienkārša keto uzkoda. Tajās ir daudz olbaltumvielu un veselīgu tauku, tāpēc tās labi saderas ar Keto diētas uzturu.

Grieķu jogurts vai biezpiens

Izvēlieties pilna tauku satura grieķu jogurtu vai biezpienu, kurā ir mazāk ogļhidrātu nekā parastajā jogurtā. Pievienojiet nedaudz riekstus vai sēklas, lai iegūtu papildu kraukšķīgumu un garšu.

Dārzeņu nūjiņas ar mērci

Uzkodiet selerijas, gurķa vai paprikas nūjiņas un apvienojiet tās ar keto draudzīgām mērcēm, piemēram, guakamoli, rančo mērci vai spinātu mērci, kas pagatavota no pilna tauku satura skābā krējuma vai krējuma siera.

Keto draudzīgi proteīna batoniņi vai kokteiļi

Meklējiet proteīna batoniņus vai kokteiļus, kas īpaši paredzēti keto diētai. Tie bieži satur zemu ogļhidrātu daudzumu un lielāku daudzumu veselīgu tauku.

Mājās gatavotas keto uzkodas

Esiet radošs un pagatavojiet savas keto draudzīgās uzkodas, piemēram, kāpostu čipsus, cukini vai baklažānu čipsus vai mājās gatavotas tauku bumbas, izmantojot tādas sastāvdaļas kā kokosriekstu eļļa, rieksti un nesaldināts kakao.

Atcerieties vienmēr pārbaudīt uzturvērtības informāciju un sastāvdaļu sarakstu, lai nodrošinātu, ka uzkodas atbilst jūsu konkrētajiem keto makroelementu mērķiem.

Vairāk par to, kas ir Keto diēta lasi šeit – Kas ir keto diēta?.