Dārzam

Padomi, lai kāršrozes bagātīgi ziedētu visu vasaru

Ja vēlaties savā dārzā augstus, kuplus un krāsainus ziedus, kas lieliski noder stādīšanai aiz zemākiem augiem noteikti iesaku izmēģināt kāršrožu audzēšanu.

Saules gaismas ir svarīga kāršrozēm

Noteikti stādiet kāršrozes saulainās vietās. Tā kā tām ir ļoti augsti ziedu kāti, pasargājiet tās no vēja, lai izvairītos no lūzuma.

Laba vieta ir žoga priekšā ar līstes atverēm, lai nodrošinātu augam gaisa cirkulāciju, vai dārza dobes aizmugurē pilnā saulē.

Laistīšanas prasības

Kāršrozēm patīk mitra, labi drenējoša augsne. Palīdzēs arī organisko vielu, piemēram, komposta, pievienošana pavasarī.

Ja šīs rozes iestādīsit pārāk sausā vietā, vasaras karstumā tās nīkuļo un nedos labus ziedus.

Kāršrožu stādīšana

Kāršrozes viegli aug no sēklām. Sējiet tās tieši zemē novietojiet tos apmēram 60 cm attālumā vienu no otras, lai tām būtu vieta augšanai.

Kāršrožu pavairošana

Kāršrozes ļoti labi pašas sasējas. Ja jūs tās izraksiet un iestādīsiet mazos podos, tie augs un dos jums papildu augus citām jūsu dārza vietām.

Varat arī savākt sēklas no esošajiem augiem, lai saglabātu tos nākamajām sezonām. Sakņu spraudeņi arī ražos jaunus augus.

Kāršrožu ziedēšanas laiks

Kāršrožu ziedēšanas sezona ir ilga, tās ziedēs no vasaras vidus līdz rudens sākumam. Ziedēšana sākas netālu no stublāja pamatnes un atveras uz augšu tā, ka galu galā zieda kāts no tā puses līdz pat pašai augšai tiek pārklāts ar ziediem.

Kāršrožu audzēšanas problēmas

Kāršrozēm ir tendence attīstīties rūsai, tāpēc ieteicams laistīt no apakšas, lai mitrums netiktu uz lapām. Palīdz arī nodrošināt augam labu gaisa cirkulāciju.

Šis skaistais augs var parasti ir divgadīgs augs. Pagariniet ziedēšanu, nogriežot ziedu kātus tuvu zemei ​​pēc tam, kad tie ir beiguši ziedēšanu.

Tevi varētu interesēt:

Ko darīt ar tulpēm, kad tās ir beigušas ziedēt

4 ieteikumi, lai petūnijas krāšņi ziedētu visu vasaru

3 vērtīgi padomi, lai pelargonijas bagātīgi ziedētu visu vasaru