Skaistum kopšana

Karstākās šīs vasaras gela nagu dizaina idejas

Šoreiz vasarīgs gēla nagu krāsu un dizaina krājums.

Atšķirībā no iepriekšējā raksta – Gēla nagu dizaina, formas un krāsu idejas, šajā rakstā būs ne tikai manas, bet arī man tuvas draudzenes gēla nagu bildītes, kuras mums šķita tā vērtas, lai padalītos.

Visi apskatāmie gēla nagu dizaini ir taisīti Rīgā.

Zvēru raksts uz dzelteniem nagiem

Šajā neparasti karstajā vasarā gribās eksotiskākus nadziņus, tādēļ lūk ….

Tā kā šiem nagiem bija jāpiestāv pie īpašas kleitas tad tāda toņa dzeltenā manikīrei nebija un laku sameklējām pašas. Šī ir Sencor firmas gela laka. Pirkta, ja nemaldos Rimi. (šis raksts nav ne Rimi ne kāda cita uzņēmuma sponsorēts, dalos ar to, kas patiešām labs 😉

Domāju ka šie dzeltenie nagi ir šīs vasaras karstākais gēla pārklājums. Dzeltenais nav tas ko parasti izvēlas uz nagiem, bet nu nezinu šie izskatās karaliski un drosmīgi.

Vairāku toņu rozā nadziņi

Ļoti patīk šī krāsu kombinācija. Bieži vien sanāk tā, ka krāsu toņi ir līdzīgi un vajadzētu izskatīties smuki, bet uzlakojot kaut kas tomēr nav kā gribētos. Šiem nadziņiem man patīk, kā ir izvēlēti toņi un arī tas kā toņu pārejas ir izkārtotas uz pirkstiem.

Puscaurspīdīgs rozā

Turpinot rozā nagu tēmu, lūk …..

Patīk ka šie nagi gaismā izskatās ombre stilā lakoti. Dēļ tā ka laka ir nedaudz caurspīdīga nagu gali ir gaišāki.

Šos rozā gela nadziņus man uztaisīja meistare Teikā. Man bija tik liels prieks par šo skaistumu, ka es uzrakstīju rakstu par meistari un viņas rūpīgo darbu – Gēla nagu pieaudzēšana Teikā

Šis raksts tiks papildināts ar jaunākajām bildēm, lai vari iedvesmoties. 🙂

Būšu priecīga, ja sekosi maniem jaunumiem un idejām FACEBOOK vai INSTAGRAM 🙂