Skaistum kopšana

Negaidīts atradums! Pēdējo laiku labākais sejas ādas attīrītājs un kosmētikas noņēmējs.

Ikdienā lietoju dekoratīvo kosmētiku, tādēļ rūpīga ādas attīrīšana ir mana ik vakara rutīna. Esmu izmēģinājusi daudz un dažādus, kosmētikas noņēmējus. Noteikti zinu, ka man nepatīk dažādi līdzekļi, kur jāizmanto vates tampons. Lai noņemtu acu kosmētiku ir vairākkārtīgi jābrauc ar vati pa plakstiņu un skropstām vai citreiz pat nākas paturēt vates gabaliņu ar līdzekli uz plakstiņa, lai tuša un laineris atmirkst un sāk šķīst.Pieniņi un speciālie eļļainie šķīdumi nav priekš manis, jo pēc to lietošanas man ir sakairinātas un sasarkušas acis.

Vēl īpaši jātīra nost no sejas kosmētikas noņēmēja paliekas. Domāju ka tas manai ādai ir par daudz kairinoši un arī laikietilpīgi.

Visu iepriekš minēto iemeslu dēļ es sejas attīrīšanai un kosmētikas noņemšanai lietoju sejas mazgāšanai paredzētas ziepes.

Mēģinot un eksperimentējot esmu izsecinājusi, ka ne visas ziepes der visiem.

Lai arī mana sejas āda ir pacietīga daži produkti tomēr pārlieku sausina un sakairina.

Tātad par manu super atradumu. Esmu negaidīti pārsteigta par pavisam lētu un vienkāršu sejas attīrīšanas gēlu no Čistaja linija (Чистая линия).

Šī gēla sastāvā ir cinks, piparmētra un kumelīte. Aprakstā ir minēts, ka šis gēls novērš izsitumu veidošanos, mazina ādas nepilnības un rūpīgi attīra. Un visi trīs punkti atbilsts patiesībai – es zinu jo izmēģināju uz savas ādas.


Šis raksts nav sponsorēts, iesaku visām pamēģināt un novērtēt pašām. 🙂

Pēc divu mēnešu lietošanas, šis gēls ir pierādījis sevi.  Sarkanas sāpīgas pumpas uz pieres nemetas un arī melnie punktiņi uz deguna ir gandrīz izzuduši. Kad to nopirku neko daudz no viņa negaidīju, nomazgāju seju, sapratu, ka kosmētika nomazgājas ātri un viegli. Bet kad sāku nedaudz aizdomāties man iepatikās, ka

pēc mazgāšanas man nav diskomforta sajūta, ja es uzreiz neuzklāju sejas krēmu, nav tas velkošais sausums.

Gēls ir Drogās, Maximā, Mego un citos veikalos. Cena atšķiras no 1.50 līdz 2.80 euro, cena ir tik zema, ka es pat neskatos, jo šī ziepe tagad man visur līdzi.

Vakarā nomazgāju seju, attīru ar toniku, uzklāju krēmu un vakara rutīna padarīta.Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.