Rotas un citi nieki

Kā izgatavot pērļu bumbu čības?

Čības ar dažādiem dekoriem un uzrakstiem tagad modē. Tās var valkāt pie džinsām un šortiem, vai garām kleitām. Vai vienkārši valkāt kā mājas apavus.

Es jau sen tādas čības sev gribēju, bet mazliet pameklējot sapratu, ka veikalos nav īsti tas ko es esmu iedomājusies. Tādēļ sāku domāt kā pašai izdekorēt tādas iešļūcenes.

Viens no vienkāršākajiem variantiem ir nopirkt audumu veikalā pūku, kas pārdodas uz metriem.

Šīs pūkas atradu veikalā Abakhan ,cena metrā ap 3.75 eur.Pūku, lai pieliktu pie čībām sagriez to tādos gabaliņos, lai ietu šķērsām pāri visai čības virsmai. Tālāk uzsildi līmes pistoli, pieliec nogriezto gabalu un sāc līmēt. Tālāk pieliec nākošo gabalu un ar maziem punktiņiem, vai viegli velkot līmē klāt pie čības virsmas. Neskopojies ar pūku, līmē blīvi. Kad visa virsma nolīmēta, nogriez lieko, kas it pāri zolei un piefrizē augšu, ja nepieciešams.

Es izdomāju izrotāt savas čības ar pasteļkrāsas pērlēm.
Par pamatu ņēmu parastas gumijas čības ar biezu zoli.

Pērles izvēlējos trīs dažādos izmēros. Pats mazākais izmērs ir uzlīmes tipa. Ar pinceti no mazajām pērlēm noplēsu lipīgo kārtu, lai būtu iespējams tās līmēt ar karsto līmi. Šīs pērles ir no plastmasas, pirku tās veikalā Pērļotava.

Pirms sāku līmēt pērles es vispirms tās izkārtoju uz čības un tikai tad līmēju.

Kā redzat tuvumā pērļu bumbas nav īpaši labas kvalitātes. Diemžēl veikalā nebija nekā cita, izlasīju labākās no visām kas tur bija. Bet nu priekš pirmajām čībām būs labi un zem ceru, ka neviens nekritīs pie manām kājām lai varētu izpētīt tuvāk.Grūtākais visā darba gaitā ir izplānot, kur katru pērli līmēt.

Iekšpusi izlēmu nolīmēt vairāk ar mazajām pērlēm, lai tās ejot neķeras.

Kad viena čība nolīmēta, otru čību centos aplīmēt identiski. Tā lai lielās pērles atrastos uz abām čībām vienādās vietās. Arī šis bija nedaudz laikietilpīgs process.

Lūk gatavas čībiņas.

Pašai prieks domāju, ka sanāca ļoti oriģinālas.

[metaslider id=”8775″]Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.