Skaistum kopšana

Ledus gabaliņš – “Krio” gabaliņš

Modernais laikmets ar patstāvīgu laika trūkumu ienes savas korekcijas mūsu ikdienas skaistumkopšanā. Mēs vēlamies redzēt rezultātus pēc iespējas ātrāk un ar maksimāli mazāku sevis piepūlēšanu.

Salona apmeklējums mums katrai ir sevis lutināšanas laiks, kad varam baudīt ko tīkamu un apzināties, ka tas vairo mūsu skaistumu. Lai justu un redzētu pirmos rezultātus lielākā daļa procedūru ir jāveic noteiktas reizes vai laiku. Esot godīgām pret sevi atzīsim, ka labas lietas nemēdz būt lētas un arī salona apmeklējums ar procedūrām ne visām ir pa kabatai.

Skaistumkopšanas salonos tiek piedāvātas dažādākās „Krio” terapijas, kur ar modernu aparatūru un mums tīkamu mazāk ķēpīgu pieeju tiek veikta aukstum terapija.

Procedūra kuru varam veikt mājas apstākļos, katru dienu un bez mega ieguldījumiem.

Neatklāsim neko jaunu, jau no sen seniem laikiem sievietes skaistumkopšanā ir izmantojušas ledu, kas palīdzēja atsvaidzināt ādu, veicināja asinsriti piešķirot ādai veselīgu izskatu.Ledus ietekmē asinsvadi strauji sašaurinās, tiem paplašinoties tiek nodrošināta labāka asins pieplūde, kas veicina audu barošanu. Āda kļūst gludāka, tonizētāka, samazinās poras, novērota sejas ādas krāsas uzlabošanās.

Apstrādājot ādu regulāri samazinās un pat pazūd nelielas asinsvadu „zvaigznītes”, kaut tas ir ļoti individuāli, jo plānas un jūtīgas ādas īpašniecēm būtu jāizvērtē vai šāda ledus terapija nav par skarbu, bet noteikti ir mēģināšanas vērts.

Ļoti daudz ir avotu, kas norāda, ka āda ir „jānorīvē” ar ledu. Ledus ir abrazīvs, pat izņemot no ledus trauciņa tam ir asas šķautnes, kas var savainot sejas ādu. Veicot ledus procedūru ieteiktu ledu turēt dvielītī (lai nesals pirksti) un viegli vilkt pa seju.

Kā tad būtu veicama ledus procedūra?

Pirmās procedūras var veikt ar sasaldētu ūdeni (vārītu vai negāzētu minerālūdeni), ko sasaldē parastā ledus trauciņā ar aprēķinu, lai katru rītu būtu viens gabaliņš. Ieteiktu izvēlēties ledus trauciņu, kas veido gludus ledus gabaliņus bez asām šķautnēm.

Procedūru var veikt no rīta vai vakarā, no rīta veikta procedūra ļoti labi atmodinās sejas ādu un būs labs pamats meikapam.

No rīta uzreiz pēc pamošanās nomazgājiet seju no nakts krēma paliekām un veiciet ledus procedūru, pēc tam nosusinot seju ar dvieli un uzklājot dienas krēmu.

Pirmos procedūras rezultātus varēsiet ievērot jau pēc 2-3 nedēļām. Ja procedūra ir tīkama, var eksperimentēt ar dažādu zāļu tēju uzlējumu saldēšanu, ko var papildināt ar ēteriskām eļļām.Izvēloties ādas tipam atbilstošas zāļu tējas var iegūt papildu efektu. Normālai ādai iesaka – baldriānu, ceļmallapas un pelašķi; taukainai ādai – klinģerītes, salviju un kumelītes; sausai ādai – melisa, kumelītes un pētersīļus.

Vasarā ledus ir labs glābiņš apdegumiem, kad apdegumus var viegli masēt ar sasaldētu alvejas sulu vai želeju, kas nopērkama aptiekā. Alveja mitrinās un nomierinās ādu.

Savukārt  melnā un zaļā tēja satur daudz antioksidantus, kas noderēs grumbu mazināšanai.

Ledus terapija ir vērtīga ne tikai sejai, bet arī kakla un dekoltē zonai. Kakla un dekoltē zonai procedūru nevajadzētu uzsākt gada aukstajos mēnešos, kad esam pastiprināti pakļauti saaukstēšanās riskam. Uzsākot procedūru vasarā līdz ziemai būs iegūts pietiekams rūdījums.

Katru rītu 2 minūtes veltītas ledus terapijai un sasniegtais rezultāts sniegs prieku par savu izskatu, ko bez mega investīcijām esam ieguvušas pašas. Ledus terapija ir mēģināšanas vērta un rezultāti noteikti neizpaliks.


Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.