Skaistum kopšana

Padomi sejas ādas kopšanai ziemā

Ziemas periodā

Galvenais noteikums: uzklāj kremu 30-40 minūtes pirms iešanas ārā no mājas. Tas nepieciešams, lai sejas krems pilnībā paspētu uzsūkties, pretējā gadījumā tas var veicināt iekaisumu parādīšanos uz ādas. Reizi nedēļā ieteicams palutināt sejas ādu ar barojošu masku. Ik pa laikam var uztaisīt saudzējoša pīlinga procedūru, tomēr gadījumā ja āda ir jutīga un viegli sakairināma, tad ziemas periodā no pīlinga būtu jāatsakās. Tāpat arī nedrīkst aizmirs, ka arī ziemā āda ir jāsargā no kaitīgajiem saules stariem, tādēļ vēlams, lai dienas krema sastāvā būtu uv-filtri.
Vēl viena ziemas probleēma ir gais. Telpās pateicoties sildīšanas ierīcēm un centrālajai apkurei tas ir pārlieku saus. Tas ir viens no iemesliem kādēļ ziemā un karstās vasarās ādai trūkst mitruma, tā sāk zvīņoties un rodas izsitumi. Tādēļ arī ziemā ieteicams ik pa laikam lietot mitrinošus kremus, uzklājot tos vismaz stundu pirms iešanas laukā. Alternatīvs variants būtu reizi nedēļā lietot mitrinošas sejas maskas.

Attīrīšana pēc visiem noteikumiem

Ziemā tāpat kā visu gadu ādas attīrīšanai jāizmanto līdzekļi ideāli piemēroti ādas tipam. Tas ir ikdienas rituāls, ko darām katru dienu visu gadu. Šeit īpašas izmaiņas arī nav nepieciešamas. Vienīgais ko iesaka kosmetologi ir izvairīties no līdzekļiem, kuru sastāvā ir spirts, arī taukainas ādas ikdienas kopšanā.

 

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.