Horoskopi

JAUNAVA horoskopa zīmes personības raksturojums

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Jaunava ir zemes zīme, ko vēsturiski pārstāv kviešu un lauksaimniecības dieviete, asociācija, kas runā par jaunavas dziļi iesakņojušos klātbūtni materiālajā pasaulē.

Jaunavas ir loģiskas, praktiskas un sistemātiskas savā pieejā dzīvei.

Šī zemes zīme sirdī ir perfekcioniste un nebaidās uzlabot prasmes ar rūpīgu un konsekventu praksi. Jaunava pārvalda gremošanas sistēmu, kas padara šīs zemes zīmes īpaši pieskaņotas sastāvdaļām, kas veido veselumu – pārtikā un visā pārējā. Viņi ļoti labi apzinās katru detaļu.

Jaunavu pārvalda Merkurs, komunikācijas sūtņu planēta. Lai gan Merkurs pārvalda arī dvīņus, šīs divas zīmes ir radikāli atšķirīgas: dvīņi ir par iznākumu un izteiksmi, savukārt jaunava ir par ievadi un apstrādi. Jaunava ar informāciju rīkojas tāpat kā dators, pārvēršot pat visjaukāko informācijas kopumu sakārtotos, skaidros jēdzienos. Lai gan jaunavas ilgojas būt pedantiskas visās darbībās, viņām jāatceras, ka pastāvīga dzīšanās pēc ideāla var būt destruktīva, ja to attiecina uz sevi vai citiem.

Skaistums pastāv mūsu nepilnībās, un jaunavām ir svarīgi iemācīties, ka trūkumi nav defekti.

Pāri visam jaunavas vēlas palīdzēt. Viņi ir laipni, maigi un atbalstoši draugi un mīlnieki, kuri izmanto savu neticamo intelektu un atjautību problēmu risināšanā. Jaunavas pretējā zīme, zivis, piedāvā garīguma vadību, bet jaunavas vēlas palīdzēt praktiskā līmenī. Šīs zemes zīmes vienmēr cenšas nodrošināt praktiskus risinājumus un uzlabot bojātās sistēmas. Metodiski, apņēmīgi un strādīgi, viņi ir lieliski skolotāji, dziednieki, redaktori un mūziķi.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)