Adabe Free Photos
Horoskopi

MEŽĀZIS horoskopa zīmes personības raksturojums

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Katrā nopietnā mežāzī ir palaidnīgs nemiera cēlējs. Lai arī šī zemes zīme sākumā var šķist nedaudz konservatīva un atturīga, mežāža tuvākie draugi, ka tiem ballēties.

Interesanti, ka tiek teikts, ka mežāži noveco atpakaļ: pieaugot, viņi kļūst arvien jauneklīgāki, optimistiskāki un rotaļīgāki. Patiešām, katrā nopietnā mežāzī ir nemiera cēlējs, lai gan šī zemes zīme sākumā var šķist nedaudz konservatīva un atturīga.

Mežāzi simbolizē jūras kaza, mitoloģiska būtne ar kazas ķermeni un zivs asti.

Šie tēli runā par mežāža divšķautņainajām spējām: mežāži ir prasmīgi orientēties gan materiālajā, gan emocionālajā jomā. Viņi šķērso stāvākos kalnus — mežāzis valda pār ceļiem, atvieglojot šai zīmei kāpt, vienlaikus veidojot savu psihisko spēku. Mežāži ir nepielūdzami: viņi ir apņēmības pilni pārvarēt visu, kas viņiem traucē. Viņiem ir kopīgs priekšstats, ilgtermiņa mērķi, un viņi absolūti nevēlas aizrauties ar kaitinošām detaļām vai lieku informāciju. Tomēr, ņemot vērā to nelokāmo fokusu, mežāzis dažkārt var tikt uztverts kā auksts, neemocionāls vai pat nežēlīgs, taču tas ir tikai tāpēc, ka mežāzim ir perspektīva. Ja pēc pieciem gadiem tam nebūs nozīmes, šodien mežāzis par to vienkārši neuztrauksies.

Mežāži ir ārkārtīgi strādīgi vizionāri, vadītāji un celmlauži.

Mežāži ir dinamiski indivīdi, kas pauž unikālu pārliecības un pazemības līdzsvaru: viņiem ir pamatots, praktisks gars, kas liek cilvēkiem justies ērti viņu klātbūtnē. Lai gan viņi ļoti izvēlās, ko ielaist savā dzīvē, mežāži ir neticami laipni draugi, kas lepojas ar godīgumu un lojalitāti. Viena svarīga lieta, kas jāņem vērā: mežāzis ir tiešs. Ja Mežāzis neapstiprinās jūsu izvēli vai uzvedību, viņš noteikti jums to paziņos.

Lai gan Mežāzis ir ārkārtīgi ambiciozs — un viņu apņēmība neapšaubāmi ir ārkārtīgi iedvesmojoša —, ir svarīgi, lai mežāzis neuzspiež citiem savus standartus.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)