Horoskopi

DVĪŅI horoskopa zīmes personības raksturojums

Dvīņi (no 21. maija līdz 20. jūnijam)

Vai esat kādreiz bijis tik aizņemts, ka gribējāt sevi klonēt, lai visu paveiktu? Tāda ir dvīņu pieredze īsumā. Šī gaisa zīme, ko atbilstoši simbolizēja debesu dvīņi, bija ieinteresēta tik daudzās nodarbēs, ka tai nācās dubultoties. Dvīņu iekšējās dualitātes dēļ viņi bieži tiek maldīgi attēloti kā divkosīgi. Tomēr patiesībā dvīņiem reti ir slēpta darba kārtība. Rotaļīgi un intelektuāli zinātkāri dvīņi pastāvīgi žonglē ar dažādām kaislībām, hobijiem, karjeru un draugu grupām.

Viņi ir zodiaka sociālie tauriņi: šie ātri attapīgie dvīņi var runāt ar ikvienu par jebko.

Atrodiet viņus rosāmies starp laimīgajām stundām, vakariņām un deju grīdām.

Dvīņu sezona sākas 21. maijā, dienā, kas ievada vasaras karstumu un tveici. Dvīņi attiecīgi lieliski spēj vadīt pārmaiņas un transformācijas. Šie zinātkārie dvīņi ir lieliski pionieri, kas izmanto savu enerģiju, lai vadītu novatoriskus radošus projektus. Bezbailīgs domātājs, dvīņi vienmēr vēlas izmēģināt kaut ko jaunu. Bet pēc tam, kad viņi ir dalījušies ar savu progresīvo redzējumu ar pasauli, vislabāk ir ļaut šiem dvīņiem atgriezties pie idejām: šīm hiperaktīvajām gaisa zīmēm ir īss uzmanības sprīdis, un tās ir visapmierinātākās, ja var plūstoši pāriet no vienas idejas pie nākamās.

Gan dvīņus, gan jaunavu pārvalda Merkurs, komunikācijas vēstnešu planēta. Neskatoties uz kopīgu planētu valdnieku, šīs divas zīmes ir pretējas savās pieejās: Dvīņi emocijas pauž ārēji, savukārt jaunava apstrādā iekšēji. Dvīņi galvenokārt ir saistīti ar rezultātu, tāpēc šiem dvīņiem patīk tērzēt un bieži viņi runā ar rokām (kas, iespējams, ir ar dvīņiem saistītā ķermeņa daļa). Viņiem komunikācija ir vissvarīgākā, un viņiem ir nepieciešamas raitas pārrunas.

Viņiem patīk rakstīt īsziņas un čatot gandrīz tikpat daudz, cik viņiem patīk runāt dzīvajā. Faktiski runājošajiem dvīņiem izteiksmes akts bieži ir pat svarīgāks par to, kas patiesībā tiek teikts, un viņiem ir jāatceras, ka ar saviem vārdiem jābūt pārdomātiem. Tomēr vēl viena neticama Dvīņu īpašība ir tā, ka šie dabiskie hameleoni var ātri atgūties no pat apkaunojošākajiem sarunas mirkļiem. Dvīņi pārvietojas pārāk ātri, lai rūpētos par mulsinošām kļūmēm: viņi vienkārši dodas tālāk.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)