Horoskopi

LAUVA horoskopa zīmes personības raksturojums

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Izritiniet sarkano paklāju, jo ir ieradies lauva. Lauvu attēlo lauva, un šīs garīgās uguns zīmes ir debesu džungļu karaļi un karalienes. Viņiem ir prieks pieņemt savu karalisko statusu: dzīvespriecīgiem, teatrāliem un kaislīgiem lauvām patīk gozēties prožektoru gaismā un svinēt sevi.

Šīs lauvas ir dabiski vadītāji, un viņiem patīk veidot draudzību un romānus, kas ir mākslinieciski un radoši iedvesmoti.

Rotaļīgajām lauvām nav problēmu ieslīgt drāmas pilnos romānos, kas ir lieliski piemēroti dzeltenajām lapām. Galu galā katrs lauva uztver sevi kā slavenību. Šīs astroloģiskās dīvas nekad nenogurst no greznām vakariņām, ekskluzīvām ballītēm vai dekadentu dizaineru apģērba.

Lauvu pārvalda saule, žilbinošais debesu ķermenis, kas pārvalda dzīvību un vitalitāti. Saule nekad neiet atpakaļ, un tāpat lauvas ir slavenas ar savu stabilitāti, lojalitāti un konsekvenci. Viņi ir uzticīgi draugi un mīlnieki, kuri ieliek savas sirdis katrās attiecībās. (Lauvas zīme pārvalda sirdi.)

Lauvām patīk vērot, kā viņu biedriem izdodas, līdz viņi jūtas apdraudēti.

Viņus var vājināt egoisms, lepnums un greizsirdība, kad viņi sāk baidīties, ka viņu zvaigžņu spēks tiks aptumšots. Debesu lauvām ir svarīgi atcerēties, ka viņu gaismu nekad neaizsedz citi, un citu panākumu spilgtais spīdums neko nedara viņu pašu panākumiem. Galu galā pašu lauvu neprātība ir lielākais drauds viņu laimei.

Šī fiksētā zīme ir pazīstama ar savām ambīcijām un apņēmību, bet galvenokārt lauvas tiek cildinātas ar savu ievērojamo drosmi. Taro lauva tiek attēlota ar “spēka” karti, kas attēlo fiziskās, garīgās un emocionālās stiprības dievišķo izpausmi.

Bezbailīgie optimisti, kuri atsakās samierināties ar neveiksmēm.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)