Horoskopi

Horoskopu saderība – no kurām zīmēm izvairīties un ar kurām uzsākt attiecības

Šis mežonīgs laiks randiņiem. Iepazīšanās lietotnes savieno mūs ar cilvēkiem, kurus mēs nekad nebūtu satikuši reālajā dzīvē. Attīstoties mūsu izpratnei par mīlestību, attiecībām, orientāciju un dzimumu, ir vairāk veidu, kā atrast sev piemērotu partneri.

Jūsu saules zīmi nosaka jūsu dzimšanas diena, burtiski vieta, kur saule atrodas jūsu dzimšanas brīdī, un tas atspoguļo jūsu personību. Visizplatītākā saderības noteikšanas metode ir balstīta uz elementu: jūs vienmēr vislabāk atbilstat citai uguns, zemes, gaisa vai ūdens zīmei. Vēl viena pieeja ir ņemt vērā savu pretējo zodiaka zīmi, lai gan pretējās zīmes bieži var būt nedaudz dīvaina noskaņa, līdzsvars šajos pāros veido dažus no dinamiskākajiem duetiem.

Zvaigznes var arī palīdzēt izvairīties no sliktām partnerattiecībām. Nesaderīgas attiecības var izpausties dažādos veidos, taču galu galā neveiksmīgie pāri apslāpē pašizaugsmi, baro nedrošību un rada toksisku dinamiku. Lai gan nav viena veida, kā to pamanīt, vienkāršs astroloģisks triks, ko izmanto, lai aprēķinātu nesaderību, ir identificēt zodiaka zīmes, kas atrodas viss tālāk no jūsu.

Mīlestība ir aizraujoša, biedējoša un spēcīga lieta — izmantojiet kosmiskās saderības ceļvedi, lai atklātu visnepiemērotākās un visnepiemērotākās horoskopa zīmes.

Protams, visprecīzākais novērtējums tiks iegūts, pamatojoties uz visuma sniegto pieredzi. Izklaidējieties, lasot, ar ko jūs varētu būt vispiemērotākais, taču, ja atrodat kādu, kurš pret jums izturas labi un ar kuru esat seksuāli saderīgs, nepārtrauciet attiecības, pamatojoties uz partnera zodiaka zīmi.

Auna saderība

Auns — pirmā zodiaka zīme — ir pazīstami ar savu ugunīgo enerģiju, aizraujošo impulsivitāti un neremdināmo vēlmi būt labākajiem. Lieliskā dienā satikšanās ar Aunu ir kā partnerība ar niknu, neapturamu karotāju. Tomēr sliktā dienā Auna spēcīgā griba un dusmu lēkmes var kļūt nedaudz bērnišķīgas.

Viņi var kļūt kaprīzi, ja viņiem nav pietiekami daudz fiziskās pieķeršanās, tostarp gan mīļošanās un čubināšanās, gan seksa.

Attiecības ar Aunu nav paredzēta vājiem, taču uguns zīmēm Lauvai un Strēlniekam nav problēmu sekot līdzi neremdināmajiem auniem. Lauva un Strēlnieks ir iedvesmojušies no Auna entuziasma un apņēmības, kas galu galā aizdedzina viņu pašu uzņēmējdarbības kaislību un radošo enerģiju. Ir vērts izpētīt arī Auna un Svaru partnerību, jo šīs zīmes sniedz tik nepieciešamo līdzsvaru, lai atbalstītu viens otra labākās īpašības.

Konservatīvākām zīmēm Vēzim un Mežāžiem var būt grūti pārvaldīt Auna spontāno enerģiju. Tāpat Aunam var kļūt garlaicīgi šo zīmju rūpīgi plānotie maršruti.

Ja Auni ir kopā ar jutīgo vēzi vai tradicionālo mežāzi, viņu impulsīvajam raksturam noderēs mācīšanās (reizēm) piebremzēt un novērtēt dzīves maigākās, niansētākas puses.

Vērša saderība

Vērši ir zemes zīmes, kas pazīstamas ar savu praktiskumu, romantismu un atzinību par dzīves smalkākajām lietām. Viņiem patīk izdabāt sajūtām, izmantojot mīkstus audumus, burvīgus aromātus un garšīgu virtuvi (šī zemes zīme ir pazīstama ar savu saldumu).

Viņu jutekliskums izpaužas guļamistabā, un Vērsis mīlēšanos padarīs par dekadentu pieredzi, kuru cilvēks nekad neaizmirsīs.

Pragmatiskā Jaunava un strādīgais Mežāzis ir apburti ar vērša Venēras īpašībām un apbrīno viņu izpratni par dzīves greznību.

Pretējai zīmei Skorpionam ir arī interesanta saderība ar Vērsi: gan Skorpions, gan Vērsis ir saistīti ar pārvērtībām (to attēlo rudens un pavasaris), un, ja tās sakrīt, šīs apgrieztās zīmes var dalīties vērtīgās mācībās par pārmaiņām un atjaunošanos.

Šai zīmei ir arī cietsirdīgas un spītīgas reputācija. Vēršiem var šķist, ka viņu ragi ir saķerties ar citām spītīgām zīmēm Lauvām un Ūdensvīriem. Nevienai no šīm zīmēm nepatīk kustēties, tāpēc partnerattiecības ar kādu no šīm zīmēm bieži var šķist kā laušanās sacensības. Vēršiem, kuri ir saistīti ar Lauvu vai Ūdensvīru, jākoncentrējas uz kompromisiem, pacietību un elastību, lai nodrošinātu veselīgas, uz priekšu virzošas attiecības.

Dvīņu saderība

Iepazīšanās ar Dvīņiem ir patiesi uzmundrinoša pieredze! Šīs gaisa zīmes ir zodiaka sociālie tauriņi, un tām ir nepieciešama pastāvīga stimulācija, izmantojot saziņu un ikdienas piedzīvojumus. Un jā, šis pastāvīgās stimulācijas noteikums attiecas uz guļamistabu. Šīs gaisa zīmes ir dabiski vārdu kalēji un līdzīgi domājošie gaisa zīmes Svari un Ūdensvīrs ļoti novērtē viņu gudro asprātību un dzīvespriecīgo intelektuālismu.

Tomēr šo zīmi patiešām piesaista pretstati: Strēlnieka un Dvīņa savienība ir viens no dinamiskākajiem zodiaka pāriem.

Šīs apgrieztās zīmes ir gan dabiskas klejotājas, gan, ja tās ir saistītas, var izveidot neticami radošu, jautru spēcīgu pāri.

Tomēr sliktā dienā Dvīņiem ir vieglprātīga un neuzticīga reputācija. Loģiskajām Jaunava un intuitīvajām Zivis var būt grūti cīnīties ar Dvīņu mainīgo enerģiju, jo šīs jūtīgās zīmes Dvīņu kaprīzo enerģiju uztver pārāk personiski. Pārī ar Jaunavu vai Zivīm šai zīmei vajadzētu būt īpaši līdzjūtīgai un izprotot partnera vajadzības.

Atcerieties, ka nav nekas nepareizs, ja laiku pa laikam piebremzējat, lai nomierinātu un atpūstos!

Vēža saderība

Vēzis ir ūdens zīme, ko pārvalda mēness.

Lai gan mēness vēži ir ārkārtīgi jutīgi radījumi, viņiem ir jāizveido uzticība un lojalitāte, pirms viņi atklāj savas ievainojamības.

Attiecīgi, ūdens zīmes Skorpions un Zivis ir lieliski partneri vēžiem, jo ​​viņi ir pazīstami ar savu neticamo intuīciju un psihiskām spējām. Kad šīs zīmes ir savienotas, tās bieži var sazināties ar neverbālu (varbūt pat telepātisku) izteiksmi. Lai arī strādīgie Mežāži ir mazāk emocionāla zīme, tie ļoti novērtē Vēža jutīgumu. Mežāzis un Vēzis ir ideāli piemērots kopdzīvei, jo šīs pretējās zīmes bauda gan ligzdošanu, gan drošu telpu būvniecību. Tāpat kā Mežāzis, arī Vēzim mēdz būt savdabīga savvaļas puse, kas nebaidās kļūt nekārtīga.

Šī zīme var cīnīties ar tiešu konfrontāciju, un, tāpat kā viņu astroloģiskais garīgais dzīvnieks (krabis), viņi dod priekšroku sarežģītu situāciju apiešanai. Izteiktajiem Auniem un diplomātiskajiem Svariem nepatīk Vēža pasīvās-agresīvās tieksmes, un Vēža spēles ar šīm zīmēm var izrādīties sarežģītas. Sadarbojoties ar Aunu vai Svariem, Vēžiem vajadzētu pieņemt vienkāršāku pieeju konfliktu risināšanai.

Auns un Svari novērtēs Vēža godīgumu, un šī atklātā komunikācija ļaus šīm zīmēm izveidot nesaraujamu saikni.

Lauvas saderība

Lauvas neļauj aizmirst, ka viņi ir džungļu karaļi un karalienes. Šīs teātra uguns zīmes ir pazīstamas ar savu kaislīgo ekstravaganci, uzņēmīgo radošumu un kinematogrāfiskām romantikām.

Sadzīvot ar lauvām ir karaliska pieredze, ko cilvēks nekad neaizmirsīs.

Saules pārvaldītās Lauvas spīd visspilgtāk, ja tās ir saskaņotas ar uguns zīmēm Aunu vai Strēlnieku. Līdzīgi domājošas uguns zīmes aptver savu magnētisko harizmu, un tās mierina lauvu mīlētāja lojalitāte un siltums. Pretēja zīme Ūdensvīrs ir arī pārliecinoša šīs karaliskās zīmes saderība: Lauva pārstāv valdnieku, bet Ūdensvīrs simbolizē cilvēkus. Ja šīs divas zīmes ir savienotas pārī, tās var viena otrai izveidot spēcīgu pārbaudījumu un līdzsvara sistēmu.

Lai gan viņiem nepatīk to atzīt, Lauvas bieži var izrādīties egoistiskas un lepnas.

Vērsis un Skorpions saduras ar Lauvas nekaunīgo ārišķīgumu, un ugunīgās lauvas var ņurdēt par spītīgo vērsi un dzelošo skorpionu. Apvienojot kādu no šīm zīmēm, Lauvām ir jāpārliecinās, ka viņu motīvi nav pārmērīgi savtīgi, un jāieņem vieglāka attieksme, lai nodrošinātu līdzsvarotu partnerību.

Jaunavas saderība

Zemes zīme Jaunavas ir pazīstamas ar savu ārkārtējo intelektu. Dzīvsudraba vadītie viņi vienmēr apstrādā informāciju un dod priekšroku izteikties, izmantojot loģisku un racionālu saziņu.

Viņi ir mūžīgi sarakstu veidotāji, un šīs pragmatiskās zīmes jūtas vispiezemētākās un stabilākās, ja tās ir savienotas ar citām zemes zīmēm Vērsi vai Mežāzi.

Šīs zemes zīmes novērtē arī Jaunavas analītisko aci un uzmanību pret detaļām. Pretējā zīme Zivis lieliski sader ar Jaunavu: abām šīm zīmēm patīk būt izpalīdzīgām, un, lai gan Jaunavas sniedz praktiskāku roku, lai palīdzētu mājoklī, Zivis ir prasmīgs emocionālais dziednieks.

Kad viņu rūpīgums kļūst apgrūtinošs, tas bieži var izpausties perfekcionismā vai izvēlībā. Impulsīvos Dvīņus un bezbailīgos Strēlniekus var atbaidīt Jaunavas neirotiskās tieksmes, un šīs zīmes bieži strīdas, kad tās ir savienotas. Savienībā ar Dvīņiem vai Strēlnieku, Jaunavām būtu izdevīgi pieņemt dzīves spontanitāti un tik ļoti neiesaistīties detaļās.

Svaru saderība

Svari ir zodiaka estēti. Šīs burvīgās, vēsās gaisa zīmes bauda izsmalcinātību, un tās bieži var atrast, apbrīnojot modernās mākslas darbus galerijā, malkojot vīnu vīna dārzā vai iepērkoties pēc labākā apģērba.

Viņi ir arī viens no episkākajiem flirtētājiem visā zodiakā.

Dvīņi un Ūdensvīrs dziļi apbrīno šīs Venēras zīmes atzinību pret mākslu un kultūru un izbauda savas izsmalcinātās gaumes izkopšanu šajās labi saskaņotajās gaisa zīmju attiecībās.

Svariem patīk būt pāros, kas padara Aunus par viņiem interesantu partneriem. Auns ir pazīstams ar savu nikno neatkarību, tāpēc, kad šīs divas zīmes sader, viņi bieži rada pārliecinošus pretsvarus. Bieži vien šī sabiedriskā zīme var kļūt pārāk pārņemta ar savu publisko tēlu. Šī Svaru tieksme izpatikt apkārtējiem var kaitināt Vēžus un Mežāšus, savukārt Svarus var sarūgtināt šo zīmju intensitāte. SSavienībā ar Vēzi vai Mežāzi, Svariem jāpierāda sava centība, pievēršot īpašu uzmanību savam mīļotajam, īpaši izejot sabiedrībā.

Skorpiona saderība

Skorpions ir viena no niknākajām zodiaka zīmēm. Šīs spēcīgās ūdens zīmes izmanto savu neticamo intuīciju, lai atklātu savus mērķus un tuvotos savām kaislībām ar nerimstošu atdevi. Nav pārsteigums, ka viņiem ir arī ārkārtīgi uzticīgi mīlnieki un viņi mīlējas tā, it kā no tā būtu atkarīga viņu dzīve (un jūsu dvēsele). Kamēr dažas zīmes izvairās no Skorpiona intensitātes, citas ūdens zīmes Vēzis un Zivis aptver Skorpiona enerģiju.

Ūdens zīmes ir pazīstamas ar savu emocionālo inteliģenci, tāpēc arī astroloģijā līdzīgi domājošie jūras radījumi ar Skorpionu priekšgalā bauda dziļu niršanu savā psihē.

Šī zīme ir pazīstama arī ar savu magnētisko seksualitāti.

Viņu seksuālo apetīti vislabāk apmierina tās pretējā zīme: Vērsis tiek uzskatīts par jutekliskāko zodiaka zīmi, tāpēc, ja to saskaņo ar alkatīgo Skorpionu, šis pāris veido patiesi erotisku pāri.

Skorpions pārvietojas tumsā, un tā sarežģītās shēmas bieži var šķist viltīgas vai manipulatīvas. Lauvas un Ūdensvīrus var atbaidīt šīs zīmes izvairīgās tieksmes, un Skorpioni var arī ņirgāties par šo zīmju nespēju slēpt savus motīvus. Skorpioni lieciet aiz aus: Lauvas un Ūdensvīri ne vienmēr ir nosodoši, viņi vienkārši nevēlas palikt malā. Savienībā ar šīm zīmēm, Skorpioniem nevajadzētu baidīties dalīties ar saviem uguns vai gaisa zīmju cienītājiem pat savos visslēptākajos plānos — arī viņi vēlēsies izklaidēties!

Strēlnieka saderība

Strēlnieks vienmēr ir gatavs piedzīvojumam. Šīs uguns zīmes ir dabas filozofi, zinātnieki un pētnieki, kas ir atzīti par savu valdzinošo stāstījumu un infekciozo humoru.

Viņiem mēdz būt episka dzimumtieksme, un viņi pat var būt siržu lauzēji.

Galvenais, lai savaldzinātu Strēlnieku, ir ļaut viņiem saglabāt savu brīvību. Līdzīgi domājošie Auns un Lauva lieliski papildina Strēlnieka uguni: kad šīs kvēlīgās zīmes savienojas, pāris gūst labumu no kaislīgas, radošas un aizraujošas partnerattiecības. Pretēja zīme Dvīņi arī lieliski sader, jo gan Dvīņi, gan Strēlnieks tic, ka dzīve ir jādzīvo pilnībā, un šīs apgrieztās zīmes var atbalstīt viens otru pašrealizācijas ceļā.

Tā kā šī zīme vienmēr dzenas pēc savas bultas, šiem loka šāvējiem ir neuzticama un nepastāvīga reputācija. Loģiskās Jaunavas un sentimentālās Zivis viegli ievaino Strēlnieka bezjēdzīgā pieeja dzīvei. Ja Strēlniekam ir jābūt pārī ar Jaunavu vai Zivīm, viņam jāizturas pret savu mīļāko kā pret savu otro pilotu. Iekļaujiet savos piedzīvojumos savu zemes vai ūdens zīmi un neaizmirstiet atvainoties par aizvainotā jūtām.

Mežāža saderība

Ambiciozie Mežāži smagi strādā, lai radītu drošību savā dzīvē. Viņi tiecas izveidot stabilus pamatus savai karjerai, mājām un romantiskām partnerattiecībām. Līdzīgi domājošās zemes zīmes Vērsis un Jaunava visvairāk gūst labumu no viņu mērķtiecīgās centības, jo apņēmīgais Mežāzis nodrošina kodolu un stabilitāti, pēc kuras alkst visas zemes zīmes. Tāpat šī zīme var novērtēt Vērša jutekliskumu un Jaunavas organizētību, kas abiem piešķir niansētus slāņus viņu izturībai. Mežāzim var patikt arī saikne ar savu pretējo zīmi Vēzi. Šīm zīmēm ir tradicionāli uzskati par romantiku, un tām patīk veidot drošu mājas vidi.

Mežāža izsmalcinātā pieeja dzīvei nav piemērota visiem.

Ugunīgie Auns un patīkamie Svari var kļūt neapmierināti ar tieksmi uz stabilitāti, un arī Mežāzis var kļūt noguris no šo zīmju nepastāvīgā rakstura. Satiekoties ar Aunu vai Svariem, Mežāzim ir jāatceras, ka viņu mīlnieki nav viņu palīgi un ka labākās partnerattiecības ir tās, kas veidotas no savstarpējas cieņas.

Ūdensvīra saderība

Progresīvie Ūdensvīri ir pazīstami ar savu humānismu. Šīm gaisa zīmēm ir augsta līmeņa domāšana, un tās motivē uz augstiem mērķiem noskaņots darbs, kas iedvesmo, izmaina un uzlabo sabiedrību. Ūdens nesēju romantiskais kritums var būt tas, ka viņi var pievērst lielāku uzmanību sabiedrībai kopumā nekā saviem tuvākajiem. Līdzīgi domājošās gaisa zīmes Dvīņi un Svari novērtē Ūdensvīra enerģiju: viņu lielās vīzijas veido pamatu Dvīņiem, ko izpētīt, un Svariem uzstāties. Tāpat Ūdensvīri novērtē Dvīņu un Svaru vieglprātīgāko intelektuālismu.

Kad Ūdensvīrs savienojas pārī ar Lauvu, gaisa un uguns kombinācija varētu izveidot pārsteidzoši dinamisku duetu.

Tā kā Lauva pārstāv karali un Ūdensvīrs simbolizē cilvēkus, šim pārim ir visaptveroša izpratne par sabiedrības sarežģītībām.

Reizēm Ūdensvīra ideālisms var kļūt taisnīgs. Vērsis un Skorpions var justies viņu stingrās morāles uzbrukumā, un Ūdensvīrus var atbaidīt šo zīmju hedonistiskās tieksmes. Ja Ūdensvīrs savienojas ar Vērsi vai Skorpionu, gaisa zīmei jāstrādā, lai kļūtu tolerantākai pret dažādiem pasaules uzskatiem un jāiemācās novērtēt šo ļoti juteklisko zīmju neapstrādāto fiziskumu.

Zivs saderība

Citpasaules Zivis ir pazīstamas ar savu jauko raksturu, valdzinošo radošumu un spēcīgo gaišredzību.

Šī ūdens zīme (pēdējā zodiaka zīme) var uztvert enerģiju, auru un neverbālās izpausmes.

Viņas ir ļoti atvērtas un var labi darboties atklātās attiecībās. Līdzīgi domājošie jūras radījumi Vēži un Skorpioni ar viņām lieliski sader. Atšķirībā no dziļjūras zivīm, krabji un skorpioni var staigāt pa sauszemi, tāpēc partnerība ar šīm ūdens zīmēm vienlaikus var būt emocionāli atalgojoša un ārkārtīgi nomierinoša okeāna Zivīm. Viņas var arī izveidot spēcīgu partnerību ar tās pretējo zīmi Jaunavu. Jaunavas un Zivis ir dāsnas, un šīs divas zīmes var gūt labumu no viena otras laipnības un atbalsta.

Zivis var viegli ievainot, un ātri runājošie Dvīņi un Strēlnieks var kļūt neapmierināti ar Zivju smalko ego. Tikmēr Dvīņi un Strēlnieki var netīšām aizskart savas jūtas, liekot šīm maigajām zivtiņām aizpeldēt. Savienībā ar Dvīņiem vai Strēlniekiem, Zivīm nevajadzētu uztvert lietas pārāk personiski un apsvērt iespēju piekāpties dažām šo zīmju ekstravertajām jūtām.