Horoskopi

12 zodiaka zīmes: katras zīmes mēneša datumi un personības raksturojums

Katra zīme ir spēcīga, zodiaka sastāvdaļa. Četri elementi — gaisa, uguns, ūdens un zemes zīmes — darbojas kopā, lai izveidotu visaptverošu veselumu, kas jūsu dzīvē parādās kā jūsu unikālās personības iezīmes. Lai gan astroloģija ir ārkārtīgi sarežģīts pētījums, vissvarīgākais astroloģijas princips ir vērsts uz 12 pazīstamajām zodiaka zvaigžņu zīmēm. Gadsimtu gaitā katrai zīmei ir izveidojušās savas asociācijas, tostarp mīti, dzīvnieki un krāsas, un savas īpašības. Katru zīmi izgaismo savs skatījums, ko papildina spēcīgas stiprās un vājās puses.

12 zodiaka zīmju mēneša datumi

 • Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)
 • Vērsis (no 20. aprīļa līdz 20. maijam)
 • Dvīņi (no 21. maija līdz 20. jūnijam)
 • Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)
 • Lauva (no 23. jūlija līdz 22. augustam)
 • Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)
 • Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)
 • Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)
 • Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)
 • Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)
 • Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)
 • Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Pirmā zodiaka zīme, auns mīl būt numur viens. Protams, šai dinamiskajai uguns zīmei nav sveša konkurence. Drosmīgs un ambiciozs auns ar galvu ienirst pat vissarežģītākajās situācijās — un viņi parūpēsies, lai vienmēr gūtu virsroku! Sīkāku auna personības raksturojumu lasi šeit.

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 20. maijam)

Kura zīme visticamāk izbaudīs nesteidzīgu peldi, kam sekos relaksējoša masāža un izsmalcināti gardumi? Protams, vērsis! Vērsis ir zemes zīme, ko pārstāv bullis. Tāpat kā viņu debesu gara dzīvnieki, vērši izbauda atpūtu rāmā, nesteidzīgā vidē, ko ieskauj maigas skaņas, nomierinoši aromāti un sulīgas garšas. Pirmā zodiaka zīme, auns mīl būt numur viens. Protams, šai dinamiskajai uguns zīmei nav sveša konkurence. Drosmīgs un ambiciozs auns ar galvu ienirst pat vissarežģītākajās situācijās — un viņi parūpēsies, lai vienmēr gūtu virsroku! Sīkāku vērša personības raksturojumu lasi šeit.

Dvīņi (no 21. maija līdz 20. jūnijam)

Vēzis, ko pārstāv krabis, nemanāmi savijas starp jūru un krastu, atspoguļojot vēža spēju pastāvēt gan emocionālā, gan materiālajā jomā. Vēži ir ļoti intuitīvi, un viņu psihiskās spējas izpaužas taustāmās lietās. Taču — tāpat kā cieta apvalka vēžveidīgie — šī ūdens zīme ir gatava darīt visu, kas nepieciešams, lai sevi emocionāli aizsargātu. Lai iepazītu šo zīmi, jums būs jāizveido uzticība! Sīkāku dvīņu personības raksturojumu lasi šeit.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzis, ko pārstāv krabis, nemanāmi savijas starp jūru un krastu, atspoguļojot Vēža spēju pastāvēt gan emocionālā, gan materiālajā jomā. Vēži ir ļoti intuitīvi, un viņu psihiskās spējas izpaužas taustāmās telpās. Taču — tāpat kā cieta apvalka vēžveidīgie — šī ūdens zīme ir gatava darīt visu, kas nepieciešams, lai sevi emocionāli aizsargātu. Lai iepazītu šo zīmi, jums būs jāizveido uzticība! Sīkāku vēža personības raksturojumu lasi šeit.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Izritiniet sarkano paklāju, jo ir ieradies lauva. Kaislīgais, lojālais un dramatiskais lauva. Šīs enerģiskās uguns zīmes ir debesu džungļu karaļi un karalienes. Viņiem ir prieks pieņemt savu karalisko statusu: dzīvespriecīgiem, teatrāliem un ugunīgiem lauvām patīk gozēties prožektoru gaismā un godināt pašiem sevi. Sīkāku lauvu personības raksturojumu lasi šeit.

Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)

Jūs zināt teicienu: “Ja vēlaties kaut ko izdarīt, dodiet to aizņemtam cilvēkam?” Tā noteikti ir Jaunavas himna. Jaunavas ir loģiskas, praktiskas un sistemātiskas savā pieejā dzīvei. Jaunava ir zemes zīme, ko vēsturiski pārstāv kviešu un lauksaimniecības dieviete, tā ir asociācija, kas runā par Jaunavas dziļi iesakņojušos klātbūtni materiālajā pasaulē. Šī zemes zīme sirdī ir perfekcioniste un nebaidās uzlabot prasmes ar rūpīgu un konsekventu praksi. Sīkāku jaunavu personības raksturojumu lasi šeit.

Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Līdzsvars, harmonija un taisnīgums nosaka svaru enerģiju. Kā kardinālu gaisa zīmi svarus attēlo svari (interesanti, vienīgais nedzīvais zodiaka objekts), asociācija, kas atspoguļo svaru fiksāciju līdzsvara nodibināšanā. Svari ir apsēsti ar simetriju un cenšas radīt līdzsvaru visās dzīves jomās, īpaši, ja runa ir par sirds lietām. Sīkāku svaru personības raksturojumu lasi šeit.

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Netverams un noslēpumains, skorpions ir viena no visvairāk pārprastajām zodiaka zīmēm. Skorpions ir ūdens zīme, kas izmanto emocionālo enerģiju kā degvielu, attīstot spēcīgu gudrību gan fiziskajā, gan emocionālajā jomā. Patiesībā skorpions savu neparasto drosmi gūst no savām garīgajām spējām, kas padara šo zīmi par vienu no sarežģītākajām, dinamiskākajām zodiaka zīmēm. Līdzsvars, harmonija un taisnīgums nosaka svaru enerģiju. Kā kardinālu gaisa zīmi svarus attēlo svari (interesanti, vienīgais nedzīvais zodiaka objekts), asociācija, kas atspoguļo svaru fiksāciju līdzsvara nodibināšanā. Svari ir apsēsti ar simetriju un cenšas radīt līdzsvaru visās dzīves jomās, īpaši, ja runa ir par sirds lietām. Sīkāku skorpionu personības raksturojumu lasi šeit.

Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)

Ak, vietas, kur strēlnieks dodas! Šai uguns zīmei nav robežu. Strēlnieki, kurus pārstāv strēlnieks, vienmēr meklē zināšanas. Pēdējā zodiaka uguns zīme strēlnieks uzsāk savas daudzās darbības, piemēram, liesmojošās bultas, dzenoties pēc ģeogrāfiskiem, intelektuāliem un garīgiem piedzīvojumiem. Sīkāku strēlnieku personības raksturojumu lasi šeit.

Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)

Kāds ir visvērtīgākais resurss? Mežāzim atbilde ir skaidra: laiks. Mežāzis kāpj kalnā tieši uz virsotni un zina, ka pacietība, neatlaidība un centība ir vienīgais veids, kā sasniegt mērogu. Pēdējo zodiaka zemes zīmi mežāzi pārstāv jūras kaza, mitoloģiska būtne ar kazas ķermeni un zivs asti. Mežāži prot prasmīgi orientēties gan materiālajā, gan emocionālajā jomā. Sīkāku mežāžu personības raksturojumu lasi šeit.

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

Neskatoties uz “ūdens” tā nosaukumā, ūdensvīrs patiesībā ir pēdējā zodiaka gaisa zīme. Novatorisku, progresīvu un nekaunīgi revolucionāru ūdensvīru pārstāv ūdens nesējs, mistisks dziednieks, kurš dāvina zemei ​​ūdeni jeb dzīvību. Attiecīgi ūdensvīrs ir humānākā astroloģiskā zīme. Būtībā ūdensvīrs ir veltīts tam, lai padarītu pasauli labāku. Sīkāku Ūdensvīra raksturojumu lasi šeit.

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Ja pameklētu vārdnīcā vārdu “psihisks”, noteikti blakus būtu zivju attēls. Zivis ir visa zodiaka intuitīvākā, jutīgākā un empātiskākā zīme — un tas ir tāpēc, ka tā ir pēdējā no pēdējām. Būdamas pēdējās zodiaka pārstāves zivis ir pārņēmušas katru mācību — prieku un sāpes, cerības un bailes —, ko apguvušas visas pārējās zīmes. To simbolizē divas zivis, kas peld pretējos virzienos, atspoguļojot pastāvīgu zivju uzmanības sadalījumu starp fantāziju un realitāti. Sīkāku zivs personības raksturojumu lasi šeit.