Horoskopi

VĒZIS horoskopa zīmes personības raksturojums

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzis ir kardināla ūdens zīme. Šis okeāna vēžveidīgais, ko pārstāv krabis, nemanāmi savijas starp jūru un krastu, atspoguļojot vēža spēju pastāvēt gan emocionālā, gan materiālajā jomā. Vēži ir ļoti intuitīvi, un viņu psihiskās spējas izpaužas taustāmās telpās: piemēram, vēži var bez piepūles uzņemt enerģiju telpā. Šie krabji ir ļoti jutīgi pret apkārtējo vidi, kā arī ļoti pašaizsardzīgi. Līdzīgi kā viņu debesu gara dzīvnieki, vēži ir aizsargāti ar cietiem ārējiem apvalkiem. Sākumā šos krabjus var uztvert kā aukstus vai attālus. Tomēr ar laiku vēži atklāj savu maigo dabu, patieso līdzjūtību un mistiskās spējas. Vienkārši nebrīnieties, ja ir nepieciešams laiks, lai viņus iepazītu.

Vēzi pārvalda mēness, debesu ķermenis, kas pārstāv komfortu, pašaprūpi un mātes enerģiju.

Attiecīgi Vēži mēdz būt orientēti uz iekšpolitiku. Viņiem patīk radīt mājīgas, drošas telpas, kas kalpo kā viņu personīgās svētnīcas, un pēc tam pavada tajās daudz laika. Vēži ļoti rūpējas par savām ģimenēm un ātri uzņemas aprūpētāja lomas. Taču šiem krabjiem jābūt uzmanīgiem: kad vēži kādā cilvēkā ieguldās emocionāli, viņi riskē izjaukt robežu starp uzmanīgu audzināšanu un uzvedības kontroli.

Vēži piesaista draugus un mīļākos ar savu lojalitāti, apņemšanos un emocionālo dziļumu.

Šie vēžveidīgie ir lieliski saimnieki un izklaidējas ar komfortablu ēdienu un brīvi plūstošiem dzērieniem. (Vēzis valda pār vēderu, tāpēc šiem krabjiem nekas nevar būt labāks kā mājās gatavota maltīte.) Ja kādam nepatīk vēža pieķeršanās mājām, tā var būt neliela problēma. Lai gan šie debesu krabji izvairās no tiešiem konfliktiem, ejot aplinkus, tie var nodarīt skādi ar sev raksturīgo pasīvās agresivitātes zīmi. Var būt grūti pārliecināt Vēzi atklāti runāt par to, kas viņu nomāc, taču, ja jūs to varat izdarīt, neliekot viņiem justies apdraudētam, jūs veidosiet ilgstošu uzticību.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)