Horoskopi

VĒRSIS horoskopa zīmes personības raksturojums

Vērsis (no 20. aprīļa līdz 20. maijam)

Vērsis ir zemes zīme, ko pārstāv vērsis. Tāpat kā viņu debesu gara dzīvnieks, vērši bauda atpūtu rāmā, vidē, ko ieskauj maigas skaņas, nomierinoši aromāti un sulīgas garšas.

Pār vērsi pārvalda Venera, burvīgā planēta, kas pārvalda mīlestību, skaistumu un naudu.

Vērša Venēras ietekme padara šo zemes zīmi par jutekliskāko no zodiaka: šos kosmiskos vēršus apbur jebkura fiziska komforta un greznības izpausme. Prieks ir nepieciešams epikūriešiem, un viņi jūtas visapmierinātāk, kad tiek lutināti. (Vērsis pārvalda kaklu, tāpēc kakla glāsti šiem buļļiem ir īpaši neatvairāmi.)

Tā ir taisnība, ka savā ideālajā pasaulē vērši pavadītu visu dienu, peldoties vannā, kas pārpildīta ar ēteriskajām eļļām. Tajā pašā laikā šīs zemes zīmes zina naudas vērtību.

Vērši nebaidās atrotīt piedurknes un smagi strādāt, lai nopelnītu lielu atlīdzību.

Viņi ir ambiciozi, mērķtiecīgi un izturīgi, un viņi jūtas visdrošāk, pastāvīgi ieguldot naudu krājkontā.

Kosmiskie vērši ir saistīti ar ieguldījumu atdevi (vērsis ir arī Volstrītas simbols), un vērši zina, kā spēlēt garo spēli gan profesionāli, gan romantiski.

Kā zīme vērsim ir fiksēta, astroloģiska īpašība, kas atspoguļo Vērša nelokāmo, lojālo dabu. Fiksētās zīmes lieliski spēj uzturēt sistēmas, un vērši par prioritāti piešķir konsekvenci un uzticamību visās savas dzīves jomās. Tomēr jāatzīmē, ka vērsim ir zināma reputācija: to, ko vērsis uztver kā centību, citi bieži uzskata par spītību. Attiecīgi šie buļļi var nonākt neveselīgās situācijās — gan attiecībās, gan darbā, gan mājās — ilgāk, nekā nepieciešams, lai pierādītu savu nostāju. Tomēr, neraugoties uz savu laiku pa laikam ietiepību, vērši ir uzticami partneri, kas savus draugus un mīļākos nomierina ar savu uzticamību un ziedošanos.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)