Horoskopi

ZIVS horoskopa zīmes personības raksturojums

Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)

Zivis, ūdens zīme, ir pēdējais zodiaka zvaigznājs. To simbolizē divas zivis, kas peld pretējos virzienos, atspoguļojot pastāvīgu zivju uzmanības sadalījumu starp fantāziju un realitāti. Kā pēdējā zīme zivis ir pārņēmušas katru mācību — prieku un sāpes, cerības un bailes, ko apguvušas visas pārējās zīmes. Tas padara šīs zivis par emocionālāko, empātiskāko un līdzjūtīgāko astroloģiskā riteņa radību. Ar tik milzīgu jūtīgumu zivis var viegli norīt emocijas, un tām ir jāatceras palikt materiālajā valstībā.

Zivis pārvalda Neptūns, debesu ķermenis, kas pārvalda radošumu un sapņus, un šīs ēteriskās zivis dievina izpētīt savu neierobežoto iztēli. Tomēr savā ļaunākajā formā Neptūns pārrauga arī ilūzijas un bēgšanu. Neptūna enerģija ir kā okeāna enerģija: maģiska, noslēpumaina un bieži vien biedējoša. Kad uz ūdens ir bieza migla, horizonts ir aizsprostots un nav atšķirības starp jūru un debesīm.

Tiem, kam ir šī saules zīme, ir jāuzmanās no mirāžām: šīs iespaidīgās zivis dod priekšroku rožu briļļu nēsāšanai, nevis problēmu risināšanai. Šai ūdens zīmei jāatceras, ka problēmas nevar atrisināt, peldot prom.

Apzināta neziņa nerisina konfliktu: tā tikai dod iespēju augt.

Mainīgā zīme, zivs bez piepūles pielāgojas apkārtējai videi. Izmantojot savu gaišredzību, tās veido nepārspējami mākslinieciskus un radošus cilvēkus. Laipni un maigi, viņus uzmundrina kopīga mūzikas un romantikas pieredze. Jebkuras attiecības ar mistiskajām zivīm ir garantētas ar dziļu garīgu izpēti.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)