Horoskopi

SVARI horoskopa zīmes personības raksturojums


Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)

Svari ir gaisa zīme, ko pārstāv svari (interesanti, vienīgais nedzīvais zodiaka objekts), asociācija, kas atspoguļo svaru fiksāciju uz līdzsvaru un harmoniju.

Svari ir apsēsti ar simetriju un cenšas radīt līdzsvaru visās dzīves jomās.

Šīs gaisa zīmes ir zodiaka estēti: to pārvalda Venera, planēta, kas pārvalda mīlestību, skaistumu un naudu, svari dievina augsto mākslu, intelektuālismu un atzinību. Mīkstajiem svariem ir jāapņem sevi ar satriecošiem priekšmetiem un jārada vide, kas atspoguļo viņu izsmalcinātās gaumes.

Attiecīgi šīs gaisa zīmes ir izcili dizaineri, dekoratori, mākslas kritiķi un stilisti.

Kamēr svaru pretējā zīme auns apzīmē “es”, svari simbolizē “mēs”. Attiecības ir vissvarīgākās svariem, kuri atrod līdzsvaru kopā būšanā. Viņiem patīk harmoniskas partnerattiecības ar moderniem biedriem. (Svari pārvalda ādu, un šīs gaisa zīmes ļoti motivē fiziskais izskats.)

Svariem, kad viņi ir regulāri pārī, jābūt uzmanīgiem, meklējot uzmanību ārpus viņu attiecību robežām. Tā kā viņi cenšas, lai visi būtu laimīgi un iesaistīti, viņiem var rasties kārdinājums pārkāpt noteiktās robežas ar partneriem. Cilvēkiem tīkamajiem svariem jāatceras, ka viņu tuvinieku laime un attiecību veselība ir svarīgāka par attālu pielūdzēju uzmanības saglabāšanu.

Svari ir kardināla zīme, kas nozīmē, ka svari attiecīgi lieliski spēj uzsākt jaunas iniciatīvas. Tomēr, tā kā Svari visās darbībās ņem vērā vairākas perspektīvas, šīs gaisa zīmes cīnās ar neizlēmību. Tā vietā, lai pastāvīgi meklētu ārējas perspektīvas, svariem būtu labi attīstīt (un uzticēties) savai intuīcijai. Svari var orientēties praktiski jebkurā sociālā situācijā, bez piepūles risinot konfliktus, vienkārši ieslēdzot šarmu.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)