Horoskopi

AUNS horoskopa zīmes personības raksturojums


Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)

Aunam patīk būt pirmajā vietā, tāpēc nav pārsteigums, ka šie pārdrošie auni ir pirmā zodiaka zīme. Drosmīgs un ambiciozs auns ar galvu ienirst pat vissarežģītākajās situācijās (kas ir pareizi, jo ar Aunu saistītā ķermeņa daļa ir galva). Tāpat kā viņu uguns zīmju biedri lauva un strēlnieks, auns ir kaislīgs, motivēts un pārliecināts līderis, kurš ar savu dzīvespriecīgo noskaņojumu un nerimstošo apņēmību veido kopienu. Savā pieejā nesarežģīti un tiešā veidā viņi bieži vien ir vīlušies par izsmeļošām detaļām un nevajadzīgām niansēm.

Auns ir zīme, kas aizsāk ne tikai pavasara sezonu, bet arī visu zodiaka ratu. Astrologi uzskata, ka katra zīme apgūst mācības, ko absorbē tās iepriekšējās zīmes, gan priecīgas, gan sāpīgas. Tomēr Auna gadījumā nav iedzimtas gudrības.

Auns vada ar aklu optimismu, dzenoties cauri dzīvei ar elektrisku dzīvesprieku, kas lieliski papildina viņu raksturīgo impulsivitāti.

Šīs uguns zīmes domā pēc lēciena, kā rezultātā bieži vien mācība tiek gūta sāpīgā veidā. Auns apzīmē vienreizējo garu (kamēr auna pretējā zīme svari simbolizē partnerību). Šie auni ievēro “katrs par sevi” filozofiju. Lai gan šī pašnoteikšanās var būt iedvesmojoša, aunam ir jāuzmanās no savtīgām tieksmēm.

Šo zīmi pārvalda Marss, dinamiska sarkanā planēta, kas nosaukta romiešu kara dieva vārdā. Attiecīgi šie drosmīgie auni vienmēr ir bruņoti un gatavi kaujai. Auns ir pazīstams ar sprādzienbīstamu raksturu, un, lai gan viņu uzliesmojumi nav ilgi, noteikti vislabāk ir izvairīties no ugunīgiem auniem, līdz tvaiks ir izkliedēts. Bet, kad šie nekaunīgie auni neiet pa gaisu, tie ir dzīvespriecīgi, pozitīvi un rotaļīgi radījumi, kas pilnībā izbauda dzīvi. Jūs vienmēr varat pamanīt Aunu, kurš izceļas sporta laukumā, brauc pa šoseju vai organizē dinamiskas ballīšu spēles.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (no 21. marta līdz 19. aprīlim)
Vērsis (no 20. aprīļa līdz 20. maijam)
Dvīņi (no 21. maija līdz 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)
Lauva (no 23. jūlija līdz 22. augustam)
Jaunava (no 23. augusta līdz 22. septembrim)
Svari (no 23. septembra līdz 22. oktobrim)
Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)
Strēlnieks (no 22. novembra līdz 21. decembrim)
Mežāzis (no 22. decembra līdz 19. janvārim)
Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)
Zivis (no 19. februāra līdz 20. martam)