Horoskopi

ŪDENSVĪRS horoskopa zīmes personības raksturojums

Ūdensvīrs (no 20. janvāra līdz 18. februārim)

No visām zodiaka zīmēm ūdensvīrs neapšaubāmi ir novatoriskākais, progresīvākais, dumpīgākais un humānākais. Un, lai gan ūdensvīrus bieži var atrast, plānojot revolūciju vai lepni vicinot savu dīvaino modes izjūtu, viņiem ir arī bieži ignorēta jutīgā puse, kas prasa atzinību, atbalstu un mīlestību.

Gaisa enerģija ir saistīta ar prātu. Intelektuālas, zinātkāras un dziļi sabiedriskas gaisa zīmes (Dvīņi, Svari un Ūdensvīrs) aizraujas ar starppersonu dinamiku. Tomēr kā pēdējā gaisa zīme zodiakā ūdensvīrs šos jēdzienus pārceļ pavisam citā līmenī. Ūdensvīru pārstāv ūdens nesējs (tātad “ūdens”), mistiskais dziednieks, kurš dāvina zemei ​​ūdeni jeb dzīvību.

Ūdensvīru pārvalda Urāns, planēta, kas pārvalda inovācijas, tehnoloģijas un pārsteidzošus notikumus. Urāns lieliski atspoguļo Ūdensvīra atšķirīgo attieksmi, papildinot šo vizionāro gaisa zīmju netradicionālo raksturu.

Ūdensvīri ir lieli domātāji, taču nedrīkst aizmirst savu tuvāko apkārtni.

Šie ūdens nesēji var tik ļoti koncentrēties uz plašo reformu īstenošanu, ka atstāj novārtā savu ģimeni un draugus, iegūstot slavu kā attālināti attiecībās. Ūdensvīriem jāatceras, ka progress vienmēr sākas mikrolīmenī, un, kur vien iespējams, jāsekmē empātija un līdzjūtība.

Kā zodiaka humanitārajai zīmei šai zīmei ir zināma reputācija kā aukstai, savrupai un nedaudz atsvešinātai.

Ūdensvīrs ir pilnīgi neinteresēts par sīkām tenkām. Šī zodiaka zīme ir apņēmusies radīt liela mēroga ietekmi no paša sākuma, kas nozīmē, ka šie revolucionāri ir saistīti ar makro izmaiņām.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)