Horoskopi

SKORPIONS horoskopa zīmes personības raksturojums

Skorpions (no 23. oktobra līdz 21. novembrim)

Skorpions ir viena no visvairāk pārprastajām zodiaka zīmēm. Neticamās kaislības un spēka dēļ skorpionu bieži sajauc ar uguns zīmi. Patiesībā skorpions ir ūdens zīme, kas savu spēku gūst no psihiskās, emocionālās jomas.

Tāpat kā citas ūdens zīmes vēzis, zivis un skorpions ir ārkārtīgi gaišredzīgi un intuitīvi.

Šo ūdens zīmi unikālu padara tās raksturīgais indīgais dzēliens. Tāpat kā viņu debesu garīgais dzīvnieks skorpions, skorpioni gaida un uzbrūk, kad to vismazāk gaida. Dzīve ir šaha spēle šīm skaitļojošajām ūdens zīmēm, kuras nepārtraukti plāno vairākus soļus uz priekšu, lai organizētu iespējamo čeku. Tas nenozīmē, ka viņu nodomi noteikti ir nelietīgi.

Skorpioni vienkārši zina, ko vēlas, un nebaidās smagi strādāt un spēlēt ilgu spēli, lai to iegūtu.

Viņi nekad nerāda savas kārtis, un viņu mīklainā daba padara viņus tik vilinošus un valdzinošus. Skorpions ir zīme, kas visciešāk saistīta ar seksu: ķermeņa daļa, kuru Skorpions pārvalda, ir dzimumorgānu zona. Šiem jutekliskajiem skorpioniem sekss nav tikai prieks. Viņi arī alkst pēc fiziskas tuvības, garīga apgaismojuma un emocionālas tuvības, ko var nodrošināt sekss.

Skorpionu pārvalda Plutons, planēta, kas pārvalda gan iznīcināšanu, gan transformāciju. Labā dienā skorpiona enerģija ir vērienīga un vilinoša. Tomēr sliktā dienā skorpiona ēnaino pusi veicina nerimstoša tieksme pēc kontroles.

Skorpioniem, kuri alkst pēc varas, jāatceras, ka, ja viņus kontrolē ego, viņi riskē saindēt sevi.

Šī zīme ir vislabākā, ja šī raksturīgā intensitāte tiek piemērota dziļām, dvēseliskām attiecībām ar draugiem un mīļoto. Veidojot uzticēšanos citiem, skorpioni demonstrē nepārspējamu empātiju, dziļumu un apņemšanos, kas izgaismo pat skorpiona maģiskās psihes tumšākās daļas.

Pārējo zodiaka zīmju personības raksturojums

Auns (21. marta – 19. aprīlim)
Vērsis (20. aprīļa – 20. maijam)
Dvīņi (21. maija – 20. jūnijam)
Vēzis (21. jūnijs – 22. jūlijs)
Lauva (23. jūlija – 22. augustam)
Jaunava (23. augusta – 22. septembrim)
Svari (23. septembra – 22. oktobrim)
Skorpions (23. oktobra – 21. novembrim)
Strēlnieks (22. novembra – 21. decembrim)
Mežāzis (22. decembra – 19. janvārim)
Ūdensvīrs (20. janvāra – 18. februārim)
Zivis (19. februāra – 20. martam)