Horoskopi

Kā veidot romantiskas attiecības ar katru no horoskopa zīmēm

Katrai zīmei ir savs unikāls veids, kā tās veido attiecības, un ir svarīgi saprast nianses, kā šis attiecības tiek būvētas. Kā iepazīstas un kāda veida attiecības sagaida katra no horoskopa zīmēm. Šeit ir jūsu ceļvedis par katras zīmes pievilcīgākajām īpašībām attiecībās, kā arī par viņu lielākajiem iepazīšanās trūkumiem.

Auns

Auns ir pirmā zodiaka zīme un ir pazīstams ar savu impulsivitāti. Runājot par randiņiem, Auns nerīkojas pieticīgi: šīs uguns zīmes pārvalda Marss, jeb darbības planēta. Auns ātri iemīlas un nebaidās atrādīt to pasaulei ar nopietnu publisku pieķeršanās izpausmi. Kad Amora bulta trāpa šiem kaislīgajiem auniem, viņi, visticamāk, mēģinās uzvilkt gredzenu jūsu pirkstā ātrāk, nekā jūs paspēsiet pateikt: “mēs tikko satikāmies”.

Lai gan varētu būt vilinoši ļaut mundrajam Aunam jūs savaldzināt, esiet piesardzīgi. Auns bieži liek nereālas cerības uz jaunām attiecībām, bet pēc medusmēneša fāzes beigām ir smagi vīlies. Aunam jāatceras, ka iepazīšanās process prasa laiku. Smags darbs, empātija un pacietība ļauj pāriem izveidot stabilus pamatus, kas balstās uz uzticību, lojalitāti un savstarpēju cieņu. Jo tas ir kaut kas, ko ir vērts gaidīt.

Vērsis

Vērši ir pazīstami kā nelokāmi, stabili un lojāli partneri. Bet, pirms varat gūt labumu no attiecībām ar Vērsi, vispirms tie ir jāizklaidē un jāaplido tā it kā rītdienas nebūtu. Vērsi pārvalda Venēra, mīlestības un skaistuma planēta, un tāpēc Vērša pieeja pavedināšanas stilam ir patiesi visaptveroša. Sagatavojieties aizraujošam ceļojumam caur romantiskiem apskates objektiem, valdzinošām skaņām un neaizmirstamām garšām.

Savaldzināts Vērsis paudīs romantisku interesi, izpētot juteklisku greznību: bagātīgu virtuvi, ezotēriskus dzērienus, reibinošus smaržas. Peldēšanās lavandas eļļā nav jūsu lieta? Tā varētu būt problēma. Vērsim līdzīgi kā pašiem masīvākajiem radījumiem, nepatīk kustēties. Vērši domstarpības uztver personīgi un tiem raksturīgi mainīt savas domas. Romantiskajiem Vēršiem jāatceras, ka visās attiecībās ir nepieciešams kompromiss, un elastību kas ir cieši saistīta ar laipnību un empātiju.

Dvīņi

Dvīņi ir pirmā gaisa zīme. Lai gan Dvīņiem bieži ir slikta divkosīgo reputācija, šīm draudzīgajām, sabiedriskajām gaisa zīmēm reti ir nelietīgi nodomi. Patiesībā Dvīņi ir vislabāk pazīstami ar savu runīgo, spontāno un optimistisko nostāju. Dvīņu pavedināšanas tehnika atbilst viņu vispārējai attieksmei: dvīņiem patīk tērzēt!

Dvīņi ir saistīti ar stāstu stāstīšanu, un tiem bieži ir daudz savdabīgu hobiju. Vai jums ir pastmarku kolekcija? Tāpat arī Dvīņiem! Vai jums patīk lidot ar gaisa balonu? Arī Dvīņiem patīk! Dvīņi ir zodiaka enerģētiskie zaķi, taču, ja jums ir svarīgs mājīga, kvalitatīva laika pavadīšana, var rasties problēmas. Dvīņiem pastāvīgi jābūt aktīviem, kas dažkārt apgrūtina šīs zīmes iepazīšanu dziļākā, personiskākā līmenī. Dvīņiem ir jāstrādā, lai saprastu, ka klusie vakari mājās nav velti tērēts laiks, veidojot jaunas attiecības.

Vēzis

Vēzis ir krabja zīme, un vēžveidīgo anatomija daudz atklāj par šīs ūdens zīmes romantisko raksturu. Tāpat kā pats krabis, Vēži pārklāj savu mīksto, neaizsargāto interjeru ar cietām bruņām. Sarežģītākais aspekts, lai iepazītos ar Vēzi ir tikt cauri viņu bargajai ārpusei. Lēna, vienmērīga un konsekventa gaita ir ļoti svarīga šīm delikātajām būtnēm, jo ​​tām būs pilnībā jums jāuzticas, pirms viņi sakļaus savas spīles.

Tomēr tas var būt biedējošs process, jo mazākā neveiksme var likt Vēzim kļūt aizdomīgam un nostāties aizsardzībā. Ja jums ir paveicies nopelnīt Vēža uzticību, šīs ūdens zīmes ir ļoti intuitīvas, valdzinošas un dāsnas radības, kurām patīk dzīvot kopā, radīt un sapņot.

Lauva

Vai esat kādreiz ticies ar slavenību? Jo tā varētu būt laba prakse, lai sazinātos ar Lauvu. Lauvas pārvalda saule, un šīs uguns zīmes sevi iztēlojas kā Visuma centru. Lauvām patīk klasiska, senā Holivudas stila romantika, tostarp grandiozas pielūgsmes izpausmes un paparaci cienīga drāma.

Lauvas mīlnieki augstu vērtē jēdzienu “spēcīgs pāris” un domā par saviem partneriem kā par sevu papildinājumu. Bet, neskatoties uz milzīgo lauvas personību, lauvas ir arī jutīgas radības. Ja Lauva jūtas dzīvesbiedra sāpināta, tas var izraisīt pilnīgu ego sabrukumu. Karaliskajām lauvām jāatceras, ka attiecības nav paredzētas tikai lai izrādītos — tās prasa arī aizkulišu centību, kompromisus un ievainojamību.

Jaunava

Jaunavas ir analītiskākā zodiaka zīme, tāpēc nav pārsteigums, ka ātrākais ceļš Jaunavas sirdī ir caur augstu intelektuālismu. Šīm mierīgajām zemes zīmēm patīk absorbēt informāciju, un Jaunavas bieži ir dedzīgas lasītājas, filmu cienītāji vai mūzikas baudītājas. Jaunavas paļaujas uz loģiku un organizētību, tāpēc šīs Merkurija zīmes pavedināšanas stils bieži ir balstīts uz taustāmām ikdienas saderībām. Vai jums ir līdzīgi miega grafiki? Vai jums abiem patīk krustvārdu mīkla? Cik bieži tu ej dušā?

Jaunavas izmanto faktus, lai izveidotu savu mīlnieku profilus un baudītu partnerību, kas uzsver savstarpēju cieņu un laipnību. Lai gan Jaunavu lielākais spēks ir viņu asā kritiskā domāšana, tā var būt arī viņu romantiskā vājība. Sliktā dienā Jaunavas var būt perfekcionistes, un viņu novērojumi var kļūt skarbi un izvēlīgi. Lai partnerattiecības būtu veselīgas, Jaunavām ir jāpaliek nenosodošām un jāatceras, ka struktūra un rutīna ne vienmēr ir vissvarīgākās lietas dzīvē.

Svari

Svarus attēlo svari, un tie ir saistīti ar līdzsvaru, harmoniju un, jūs uzminējāt, partnerību. Svari bieži ir vislaimīgākie attiecībās, tāpēc šī gaisa zīme bieži vien nirst romantikā. Svarus pārvalda Venēra, mīlestības un skaistuma planēta, un šī ietekme iedvesmo Svarus būt ārkārtīgi estētiski orientētiem. Svari ir zinātāji: viņiem patīk ekskursijas uz muzeju, braucieni uz vīna dārziem un kvalitatīvs interjera dizains. Laiks kopā ar Svariem var likties kā montāža no jūsu iecienītākā romāna, un šīs burvīgās gaisa zīmes noteikti zina, kā atstāt iespaidu.

Bet tā kā Svariem nepatīk pievilt savus partnerus, viņi bieži izvairās no konfliktiem kā no lipīgas slimības… pat ja tas nozīmē ķerties pie baltiem meliem un puspatiesībām, lai saglabātu mieru. Svariem ir jāatceras, ka veselīgas nesaskaņas sniedz iespēju augt, mācīties un vajadzības gadījumā noteikt robežas. Nav nekā slikta, runājot par savu patiesību, un kompromiss nevar pastāvēt bez godīga dialoga.

Skorpions

Skorpioni ir ieguvuši zināmu reputāciju zodiakā. Šīs varenās ūdens zīmes simbolizē skorpions, ēnā mītoša būtne, kas ir bēdīgi slavena ar savu indīgo dzeloni. Skorpioniem ir intensitāte, kas atšķiras no citām zīmēm, un, runājot par romantiku, šī ūdens zīme ir saistīta ar dziļu dvēseles niršanu. Ideālas attiecības Skorpionam ir tādas, kas iet tālumā emocionāli, garīgi un seksuāli. Skorpions jūs var pilnībā hipnotizēt pat pēc viena randiņa: šie vilinošie mīlnieki ir ārkārtīgi valdzinoši.

Lielākā daļa Skorpionu apzinās savu magnētismu un labprāt izmanto savus spēkus, lai parādītu savas cerības un vēlmes. Šīm ūdens zīmēm ir jāatceras izmantot savas burvības labam, nevis ļaunam. Ja Skorpiona enerģija netiek rūpīgi pārvaldīta, tā var izraisīt obsesīvas tendences, kontroles problēmas un cīņas par varu attiecībās. Skorpionam jāatceras, ka dvēseles sakari ir vērtīgi, un pret tiem jāizturas ar cieņu un godbijību.

Strēlnieks

Vai esat kādreiz apmaldījies tuksnesī, un tikai jūsu prāts ir palīdzējis jums nokļūt drošībā? Kā kāpt pa aizsalušu ūdenskritumu vai braukt ar plostu pa strauju upi? Strēlnieka mīlnieki visticamāk ir. Strēlnieks ir pēdējā zodiaka uguns zīme, un to pārstāv loka šāvējs. Strēlnieki dzen savas bultas uz tālām vietām un ceļo neticamos attālumos, lai apmierinātu savu drosmīgo zinātkāri. Viņiem patīk izpēte, stāstu stāstīšana un filozofija.

Šīs drosmīgās, aizraujošās uguns zīmes ir lieliski partneri noziegumā… ja tās paliek blakus. Strēlnieki ir dzimuši, lai klīstu, un šiem drosmīgajiem pētniekiem brīvība ir ļoti svarīga, tāpēc viņiem bieži vien ir daudz vieglāk iesaistīties nenozīmīgās attiecības, nekā veidot nopietnākas saistības. Lai viņu attiecības uzplauktu, Strēlniekiem ir jāpieņem partneris par savu otro pilotu. Galu galā partnerība pati par sevi var būt ārkārtīgi aizraujošs piedzīvojums.

Mežāzis

Tiek uzskatīts, ka Mežāži noveco atpakaļ: stoiskajam Mežāzim kļūstot vecākam, tie kļūst arvien jaunāka, optimistiskāka un jautrāka. Tas arī atspoguļo tipisko iepazīšanās pieredzi ar Mežāzi. Zemes Mežāži ir strādīgākā un profesionāli ambiciozākā zodiaka zīme. Viņi gūst panākumus ar nopietno, lietišķo pieeju dzīvei, kā arī viņiem nepatīk tērēt laiku liekām attiecībām. Tas nozīmē, ka, ja Mežāzis izrāda interesi, jūs viņam patiešām patīkat.

Sākumā Mežāža iepazīšanās stils var šķist diezgan tradicionāls: vienkārši restorāni, filmu randiņi un atbildīgs miegs. Bet, kad Mežāzis iesildīsies, viņi atklās savu mežonīgo pusi. Ikviens Mežāzis ir liels nekārtību cēlējs, un jūs zināsiet, ka esat nopelnījis viņu uzticību, kad šis iekšējais trakotājs iznāks ar jums spēlēties. Neskatoties uz viņu nedaudz mežonīgo, Mežāžiem vienmēr ir jāstrādā pie tā, lai neizturētos pret saviem partneriem kā pret saviem darbiniekiem. Mežāži attiecībās var būt ļoti auksti, it īpaši, ja viņi baidās no neaizsargātības. Viņiem ir jāatceras būt vienkāršākiem un pieņemt citu cilvēku nepilnības — jo arī nepilnības ir skaistas.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs bieži tiek nepareizi uztverts kā ūdens zīme prefiksa “ūdens” dēļ, taču patiesībā tā ir pēdējā zodiaka gaisa zīme. Ūdensvīru simbolizē altruistisks dziednieks, kas dāvā zemei ​​ūdens (dzīvības) dāvanu (Ūdensvīrs ir ūdens nesējs). Ūdensvīri ir monarha Lauvas pretēja zīme: viņi pārstāv cilvēkus. Kā humānākā zodiaka zīme viņiem ļoti rūp jautājumi, kas saistīti ar lielāku labumu. Un, tā kā Ūdensvīrus visvairāk aizrauj egalitārisma gars, savstarpējās attiecības šiem taisnīgajiem nemierniekiem bieži ir sarežģītas.

Ūdensvīri nav īpaši sirsnīgi, tāpēc šīm gaisa zīmēm romantika mēdz izskatīties pēc draudzības. Viņiem patīk domāt ārpus rāmjiem, tāpēc viņu iepazīšanās stils bieži ir netradicionāls, nepiespiests un ekscentrisks. Vissvarīgākais, kas jāzina, iepazīstoties ar Ūdensvīru, ir tas, ka viņiem ir nepieciešama sava telpa. Vienatnē pavadītais laiks Ūdensvīriem ir ārkārtīgi svarīgs, un viņi pretosies, ja jutīsies klaustrofobiski.

Zivis

Pēdējo zodiaka zīmi Zivis attēlo divas zivis, kas peld pretējos virzienos. Šī ūdens zīme ir ārkārtīgi emocionāla un intuitīva, tāpēc nav pārsteigums, ka satikšanās ar Zivīm ir kā niršana plašā okeāna dziļākajās vietās: aizraujoša, mulsinoša un nedaudz biedējoša. Ir zināms, ka Zivis ir nopietni ballētāji, tāpēc Zivju mīlniekiem, visticamāk, patiks aktivizēt savu trakulīgo un prātu reibinošo pusi.

Dažreiz Zivis attiecībās var pārņemt viņu pašu emociju dziļums, un šo zivju iecienītais aizsardzības mehānisms peldēšana prom. Kad situācija kļūst grūta, nav nekas neparasts, ka Zivis pazūd bez vārda. Zivīm jāatceras, ka ir labi būt neaizsargātām. Partnerattiecību veids, kas atbalsta Zivju intensīvās emocionālās puses, prasa apņemšanos, centību un daudz smaga darba.